Geopro Joanna Remiszewska

Badania geotechniczne, badania geologiczne, wiercenia, sondowania

Geolodzy i geofizycy
ul. Juliusza Słowackiego 27/33/94, 01-592 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
605 593 937
603583925
605593937
biuro@geo-pro.com.pl
Może cię zainteresować
Geopro Joanna Remiszewska

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako firma Geopro działamy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2007 roku. Nasze początki jednak sięgają 1997 roku, kiedy to działaliśmy jako Georem. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Joanna Remiszewska.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w wykonywaniu badań geologicznych i geotechnicznych. Od początku działalności wykonaliśmy ponad 2000 ekspertyz, opinii oraz opracowań geotechnicznych i geologicznych.

Nasza oferta to także:
- laboratoryjne badania geotechniczne gruntów,
- geologia inżynierska,
- konsultacje geotechniczne,
- nadzory geotechniczne,
- badania zanieczyszczenia gruntu.

Badania geotechniczne wykonujemy za pomocą wiercenia ręcznego i mechanicznego, sondowania dynamicznego i statycznego. W ramach świadczonych usług wykonujemy też odkrywki fundamentowe wraz z oceną ich stanu technicznego.

Natomiast w zakresie geologii inżynierskiej przeprowadzamy badania geologiczne warunków gruntowo-wodnych na potrzeby posadowienia obiektów budowlanych. Obiekty te to: centra handlowe, domy jednorodzinne, centra logistyczne, obiekty przemysłowe, hale sportowe, baseny, elektrownie, szpitale.

Uzupełnienie oferty stanowi odbiór podłoża gruntowego wykopów, a także odbiór nasypów, podsypek i zasypek zagęszczanych mechanicznie.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Geopro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Janacek86
Badania przeprowadzone dokładnie i na czas. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, co do wykonanej przez nich pracy. Jak najbardziej polecam.
M
Mareczek_piatecek
Na geologii i geotechnice znają się doskonale. Dobrze wiedzą jak sprostać oczekiwaniom klienta. Widać, że mają spore doświadczenie w tej branży.