Craftroom De Coupage

Stacjonarny i internetowy sklep z oryginalnymi akcesoriami do decoupage'u

Akcesoria dla artystów i plastyków
al. J. Waszyngtona 122, 04-074 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 870 57 15
Craftroom De Coupage

Informacje

Opis działalności
Craftroom to sklep stacjonarny, a także strona internetowa, którą założyliśmy po to, aby dotrzeć do jeszcze większej ilości osób, które tak jak my lubią decoupage lub dopiero chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze zdobieniem najróżniejszych przedmiotów. Zajmujemy się prowadzeniem licznych warsztatów, a także sprzedażą akcesoriów. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką firmy jest Jolanta Olkowska.
Produkty i usługi
Nasz sklep wyposażony jest we wszystkie akcesoria potrzebne do rozpoczęcia ozdabiania przedmiotów techniką decoupage. Craftroom oferuje szereg materiałów takich jak drewno, serwetki, pędzle, czy preparaty. Posiadamy także akcesoria do wykonywania okolicznościowych zdobień w czasie Świąt Wielkanocnych, czy Świąt Bożego narodzenia. Zajmujemy się także prowadzeniem warsztatów dla dzieci, dorosłych oraz zorganizowanych grup do 24 osób. Przygotowujemy specjalne warsztaty, których program jest zgodny z aktualnym programem edukacyjnym dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W ofercie specjalnej posiadamy możliwość przeprowadzenia warsztatów urodzinowych z licznymi atrakcjami. Dojeżdżamy do Klientów, a terminy warsztatów, są ustalane indywidualnie.

W ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo:
- serwetki papierowe w różnych motywach (świąteczne, kwiatowe, podróże, retro itp.)
- przedmioty z drewna oraz pudełka do ozdabiania,
- przedmioty z metalu i szkła do ozdabiania,
- styropian i przedmioty z plastiku do ozdabiania,
- szablony,
- formy,
- stemple,
- pędzle,
- nożyczki i ostrza,
- gąbki,
- szpachelki.

Oferujemy także liczne preparaty, które mogą się przydać nie tylko do decoupage'u, ale również do innych prac plastycznych. Sprzedajemy:
- bejce wodne,
- brokaty i cekiny,
- farby,
- kleje,
- konturówki,
- lakiery,
- media,
- pasty,
- perły w płynie,
- podkłady.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania z oferty sprzedażowej sklepu Craftroom z Warszawy. Chętnie zorganizujemy także warsztaty dostosowane do Państwa możliwości czasowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń