Wykończenia Dawid Nowosielski

Remonty mieszkań i wykańczanie wnętrz pod klucz

Izolacja termiczna
al. J. Waszyngtona 2a/1, 03-910 Warszawa mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wykończenia Dawid Nowosielski

Informacje

Opis działalności firmy Wykończenia Dawid Nowosielski w Warszawa
Izolacja Pianką Pur Dawid Nowosielski ma siedzibę w mieście w Warszawie. Firma została założona w roku 2017 i oferuje usługi z zakresu izolacji termicznej oraz remontów. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Nasza firma chętnie przeprowadzi dla Państwa generalny remont mieszkania albo domu jednorodzinnego. Pomożemy również w wykończeniu wnętrza lokalu pod klucz. Zadania wykonamy na podstawie ustnych ustaleń albo dostarczonej dokumentacji od projektanta. Prace, jakich się podejmiemy to między innymi:
- szpachlowanie gładzi gipsowych,
- układanie glazury oraz płytek wielkoformatowych,
- malowanie ścian i tapetowanie,
- montaż sufitów podwieszanych,
- wykonanie zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych,
- układanie paneli podłogowych,
- montaż drzwi,
- biały montaż.

Szczególnie polecamy Państwu nasze usługi związane z remontami łazienek. To pomieszczenia o podwyższonym poziome wilgotności, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia w postaci płynnych folii hydroizolacyjnych. Zaprawy chronią mury przed nasiąkaniem pary wodnej, a także powstawaniem pleśni oraz grzybów atakujących układ oddechowy. Należy, więc pamiętać o wykonaniu solidnej izolacji, która zabezpieczy powierzchnię ścian.

Kolejnym bardzo ważnym etapem w wykańczaniu łazienki jest przeprowadzenie białego montażu oraz wykonanie instalacji hydraulicznej z systemów, które wytrzymają zmienne temperatury oraz wysokie ciśnienie robocze przepływających w nich cieczy. Nasza firma bez problemu podłączy dla Państwa nową wannę, kabinę prysznicową, umywalkę czy toaletę, również ze stelażem podtynkowym.

Poza montażem hydrauliki i urządzeń sanitarnych ułożymy również glazurę, a także płyty wielkoformatowe. Na miejscu dotniemy kafelki, a także wywiercimy otwory pod gniazdka elektryczne lub rury.

Jednak remontowanie i wykańczanie lokali mieszkalnych to nie wszystko, czym się zajmujemy. Oferujemy również docieplanie budynków za pomocą pianki poliuretanowej.

Zapraszamy do współpracy - firma remontowa z Warszawy.
Zasięg działania
Firma Wykończenia Dawid Nowosielski z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, miński, otwocki, piaseczyński, płoński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, wyszkowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń