Czysty Dom Sp. z o.o.

Z nami Twój dom będzie zawsze lśnił czystością

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
al. J. Waszyngtona 67/14, 04-074 Warszawa mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię
Czysty Dom Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Sprzątaniem zajmujemy się od ponad 10 lat! Działamy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości pod nazwą "Czysty Dom". Nasze usługi oferujemy właścicielom prywatnych mieszkań, biur, czy gabinetów. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie z profesjonalistą !
tel. 516 248 732, 786 987 554


Czysty Dom to firma, którą prowadzimy z myślą o wszystkich osobach, które z jakiegoś powodu nie mają czasu lub nie mogą zająć się utrzymaniem czystości we własnym mieszkaniu. Jeżeli wyjeżdżacie Państwo w celach służbowych, dużo pracujecie, a może nie wolno Wam się przemęczać, my chętnie zajmiemy się Waszym domem i sprawimy, że każdy kąt będzie idealnie czysty. Nasze zaangażowanie w pracę potwierdzają rekomendacje innych Klientów, którzy niezmienne od lat korzystają z naszych usług, a także zdjęcia naszych realizacji. Jesteśmy odpowiedzialną kadrą, która kieruje się ważnymi zasadami etyki zawodowej. Możecie nam Państwo pozostawić pod opiekę swoje mieszkanie, również w trakcie Waszej nieobecności. Szanujemy Wasze mienie oraz osobiste przedmioty. Nasze usługi obejmują między innymi:
- mycie i odkurzanie podłóg,
- mycie łazienek i kuchni,
- odkurzanie dywanów i wykładzin,
- mycie i pielęgnacja mebli,
- mycie szyb oraz okien,
- sprzątanie garderoby,
- prasowanie,
- zmiana pościeli.

Nie ma dla nas takiej usługi, której nie możemy zrealizować. Sprzątamy, czyścimy, układamy, polerujemy i pierzemy wszystkie przedmioty oraz miejsca, które wskażą nam Klienci.

Do naszych usług należy także:
- sprzątanie piwnic,
- sprzątanie garaży,
- sprzątanie poddaszy,
- sprzątanie lokali usługowych,
- sprzątanie po remoncie.

Wyremontowane lub świeżo wykończone lokum nie nadaje się do zamieszkania, przed uprzednim wysprzątaniem kurzu, pyłu i pozostałości po klejach. Za pomocą specjalistycznej chemii czyszczącej jesteśmy w stanie usunąć każdy brud, czy plamę.

Czyścimy najbardziej niedostępne i zakurzone miejsca, w których od lat nikt nie sprzątał.

Zapraszamy do kontaktu - firma Czysty Dom z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
G
Grzesiek
Zawsze szybko kończą pracę, ale mimo tego robią wszystko dokładnie. Kilka godzin i mieszkanie posprzątane.
J
Joanna
Mają naprawdę przystępne ceny, jeżeli chodzi o sprzątanie mieszkania. Nie zostawiają żadnych smug na oknach ani szybach. Polerują również moje meble i odkurzają dywany. Jestem zadowolona z ich usług.
J
Justyna
Powierzyłam im sprzątanie mojego salonu, w którym jest masa dodatków w postaci figurek, luster, obrazów i innych drobnych elementów. Każdy z nich został idealnie wyczyszczony. Po kurzu ani śladu.
B
Bernadeta
Miałam już kilka sprzątaczek, ale Panie z tej firmy są najlepsze. Są dokładne, sprzątają szybko i starają się.
K
Kornelia
Potrafią odświeżyć nawet najgorsze miejsca. Moja piwnica zarosła pajęczynami i kurzem. Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam to miejsce po wykonanej usłudze sprzątania przez firmę Czysty Dom.
L
Lena
Można im zaufać w kwestii sprzątania. Panie przychodzą pod moją nieobecność. Nie boję się powierzyć im kluczy do mieszkania, ponieważ jeszcze nigdy nic mi nie zginęło. Wszystko jest zawsze w idealnym stanie. Bardzo uczciwa i rzetelna firma.
M
Magdalenka891
Polecam tę firmę, ponieważ sprząta dla mnie już od kilku lat. Niezmiennie korzystam tylko z ich usług, ponieważ, wiem, że dokładnie wyczyszczą każdy kąt i zajmą się wszystkimi pomieszczeniami. Po każdym sprzątaniu widzę ogromną różnicę. Nie pominą żadnego zakamarka!