Comfort Systems Artur Lipiński

Obsługa techniczna biur, sklepów wielkopowierzchniowych oraz bloków

Doradztwo gospodarcze
ul. Głębocka 104A, 03-287 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię
Comfort Systems Artur Lipiński
ul. Głębocka 104A, 03-287 Warszawa Białołęka, mazowieckie
NIP
7962239363
Telefon
Comfort Systems Artur Lipiński

Informacje

Opis działalności firmy Comfort Systems Artur Lipiński w Warszawa
Założona przez Artura Lipińskiego w 2013 roku, warszawska firma Comfort Systems, stała się niezastąpionym partnerem dla wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni oraz właścicieli obiektów komercyjnych.
Produkty i usługi
Specjalizując się w technicznej obsłudze budynków, firma gwarantuje nie tylko spełnienie wymogów prawnych, ale także pełne zaangażowanie w utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym.

Jednym z kluczowych obszarów działalności Comfort Systems są regularne przeglądy - od budowlanych, poprzez elektryczne i gazowe, aż po systemy przeciwpożarowe. Te obowiązkowe kontrole są niezbędne dla bezpieczeństwa mieszkańców i korzystających z budynków.

Artur Lipiński i jego zespół idą jednak o krok dalej - dbają o stałe utrzymanie i konserwację różnych systemów i instalacji. Od ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, poprzez domofony, aż po czujniki przeciwpożarowe, instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i detektory gazu. Usługi oferowane przez firmę obejmują interwencyjne działania, w tym całodobowe pogotowie kanalizacyjne.

Co więcej, Comfort Systems jest w stanie sprostać wymaganiom związanym z pracami budowlanymi - od instalacji i modernizacji instalacji elektrycznych, przez montaż systemów wentylacji i klimatyzacji, po instalację systemów monitoringu. Firma Artura Lipińskiego to kompleksowa opieka nad techniczną stroną każdego budynku.

W razie pytań firma zaprasza do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Comfort Systems Artur Lipiński z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
A
G
Administrator Grzegorz
Witam Naprawdę jedna z nielicznych firm na terenie Warszawy, która nie działa z przypadku, nie jest z łapanki, a ludzie w niej zatrudnieni znają się na rzeczy. Współpracujemy od wielu lat. Polecam
J
Jakub
Wykryli usterkę w systemie przeciwpożarowym i ją sprawnie usunęli. Cieszę się, że to Comfort Systems odpowiadało za przegląd instalacji. Inni mogliby nie wykryć tego uszkodzenia.
G
Grzesiek
Co roku odpowiadają za różne przeglądy w moim zakładzie. M.in. zlecam im przeglądy kominiarskie i gazowe. Nie mam uwag co do ich pracy.
G
Grzegorz
Szybko i precyzyjnie. Remont instalacji elektrycznej zajął Comfort Systems mało czasu. Jestem zadowolony.
N
Negal
Systemy kontroli dostępu montowane przez Comfort Systems, np. domofony to dobrze rozwiązanie zarówno w biurach, jak i w obiektach mieszkalnych. Polecam ich usługi.
M
Mateusz
Zdecydowałem się na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmie i zleciłem Comfort Systems instalację monitoringu. Dobrze się z tego zadania wywiązali.
B
Błażej
Instalacja elektryczna działa bez zarzutu po modernizacji. To zasługa Comfort Systems.
E
Emil
Najlepsi z najlepszych jeśli chodzi o montaż instalacji elektrycznej, kontroli dostępu i monitoringu. Sprawdziłem i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ł
Łukasz
Sprawnie uwinęli się z przepchaniem kanalizacji. Mają WUKO, więc nawet poważne zatory nie stanowią dla nich problemu.
M
Marek
Comfort Systems polecam każdemu, kto potrzebuje pogotowia kanalizacyjnego. Przyjechali w nocy i zatamowali pękniętą rurę.
A
Andrzej
Modernizacja instalacji elektrycznej w sklepie wykonana na medal. Polecam Comfort Systems.
A
Arkadiusz
Jako prezes spółdzielni mieszkaniowej musiałem nawiązać współpracę z firmą zajmującą się przeglądami technicznymi i naprawami instalacji w blokach. Mój wybór padł na Comfort Systems i nie żałuję, bo dobrze sobie radzą. Wszystkie zlecenia wykonują terminowo, a umowa nie nadwyrężyła budżetu spółdzielni.
I
Igor
Firmę Comfort Systems zatrudniam do wielu prac w moim sklepie. Odpowiadają m.in. za przeglądy stanu technicznego samego budynku i poszczególnych instalacji oraz za ich naprawę. Koszt takiej usługi nie jest wysoki, a ja mam pewność, że wszystko działa, a dokumentacja techniczna jest uzupełniona zgodnie z prawem.