Kurs na Przewóz Rzeczy ABC-Szkolenia

Profesjonalne szkolenia dla kierowców

Kursy i nauka jazdy
ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 700 182
Informacje i zapisy: Paweł Żuchowski
227434845
abc-s@wp.pl
226758122
223507899
531700182
Adres korespondencyjny
ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Ośrodek szkolenie zawodowego kierowców ABC Szkolenia znajduje się w Warszawie. Jego właścicielem jest Paweł Żuchowski. Ośrodek oferuje kompleksowe usługi z zakresu szkolenia i doskonalenia kierowców, w tym również kierowców zawodowych.
Produkty i usługi
W naszym ośrodku szkolenia organizujemy kursy dla kandydatów na kierowców na prawo jazdy kategorii od A1 do C+E.

Prowadzimy szkolenia kwalifikacji zawodowej dla kandydatów na kierowcę zawodowego, w tym:
- szkolenie okresowe w zakresie przewozu rzeczy lub osób
- kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej
- kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej
- kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej
- kurs kwalifikacji wstępnej

Oprócz części teoretycznej, która jest prowadzona również przy użyciu nowoczesnych środków internetowych, każdy kurs posiada zajęcia praktyczne.

Ponadto nasz ośrodek prowadzi szkolenia i kursy z zakresu ADR, a więc kursy dla kierowców, kursy dla doradców ADR DGSA, szkolenia stanowiskowe oraz szkolenia na nalewaki NO TDT.

Szkolimy również przewoźników drogowych w zakresie certyfikatu kompetencji zawodowych, systemu tachografów cyfrowych czy rozliczeń i ewidencji czasu pracy kierowców oraz prowadzimy pełną obsługę szkoleniową w zakresie BHP kierowców zawodowych i przewoźników.

Zajmujemy siędoradztwem dotyczącym przewozu materiałów niebezpiecznych, optymalizacji kosztów transportu oraz doradztwem i przeprowadzaniem audytów w firmach transportowych.

Dodatkowo w ośrodki ABS prowadzimy szkolenia uzupełniające dla kierowców, które obejmują system tachografów cyfrowych, mocowanie ładunku czy kursy na pojazdy uprzywilejowane.

Naszą ofertę uzupełniają kursy na urządzenia transportu bliskiego, w tym:
- wózki widłowe
- HDS
- wózki jezdniowe ze zmiennym wysięgnikiem

Dla naszych kursantów i kandydatów organizujemy niezbędne badania psychotechniczne i lekarskie.

Naszą kadrę stanowią doświadczeni instruktorzy, których oprócz wiedzy i wysokich kompetencji charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz życzliwe podejście do każdego klienta.

W przypadku pytań zachęcamy do odwiedzin siedziby ośrodka w Warszawie i do kontaktu telefonicznego.
Marki i specjalizacje
Kurs na przewóz rzeczy - http://abc-szkolenia.com/

ADR - http://abc-szkolenia.com/kursy-i-szkolenia-adr/

Kwalifikacja wstępna - http://abc-szkolenia.com/kwalifikacja-wstepna/

Kwalifikacja wstępna przyspieszona - http://abc-szkolenia.com/kwalifikacja-wstepna-przyspieszona/

Świadectwo kwalifikacji - http://abc-szkolenia.com/swiadectwa-kwalifikacji-zawodowej/

Kwalifikacja wstępna, kurs na przewóz rzeczy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
K
Adam K.
2017-01-25 00:58:33
Polecam! organizowane przez nich szkolenia przygotowują nie tylko do egzaminu, ale również do pracy na wybranym stanowisku, co mnie niezmiernie cieszy, bo właśnie dzięki nim mogłem się rozwinąć i zdobyć nową, lepszą pracę, w której więcej zarabiam i która bardziej mnie cieszy. Dzięki ABC Szkolenia naprawdę spełniłem swoje marzenia. Dzięki.
K
Kamil
2016-12-08 01:31:38
Kursy oferowane przez ABC SZKOLENIA są profesjonalnymi szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Dużo osiągnąłem dzięki tej szkole i wiem, że dużo osób może naprawdę wiele osiągnąć dzięki nauce i doświadczeniu zdobytemu w ABC SZKOLENIA.
A
Adam
2016-11-16 01:02:06
Rekomenduję, bo wiem, że warto. Już dwa kursy tu miałem i każdy naprawdę mi się przydał. Edukacja na poziomie, za niewielkie pieniądze. Warto.
K
N
Krystian Nowak
2016-10-14 12:54:30
Kurs w ABC SZKOLENIA, to pewność edukacji na wysokim poziomie. Dzięki tej szkole można rozwinąć skrzydła. Polecam.
T
Tomek
2016-08-25 09:05:54
Cieszę się, że zdecydowałem się na kurs właśnie w ABC SZKOLENIA. Indywidualne podejście do kursanta, super atmosfera, bezstresowo i profesjonalnie. I o to chodzi.!!!
P
K
Piotr Kalinowski
2016-08-04 05:21:37
To jest to! Indywidualne podejście do kursanta, super atmosfera, bezstresowo i przyjemnie. Jestem zadowolony z kursu przeprowadzonego przez ABC SZKOLENIA. Dzięki nim zdobyłem większe umiejętności i awansowałem.
P
Paweł
2015-07-31 14:53:10
Odbyłem tutaj kurs na prawo jazdy kat. A. Nie mam zastrzeżeń. Szybko, profesjonalnie, zgodnie z prawem, no i nie płaciłem dużo. Nauczyłem się perfekcyjnie i tym sposobem bez problemu zdałem egzamin.
S
Seba
2015-05-14 10:24:30
ABC Szkolenia to profesjonalna firma. Korzystałem tutaj ze szkolenia i muszę przyznać że było warto. Jestem pod wrażeniem fachowego przygotowania no i ciekawych zajęć.
M
R
Mariusz Rajkowski
2014-09-03 08:30:43
Bardzo dziękujemy za szereg przeprowadzonych szkoleń. Podniosły one kwalifikacje naszych pracowników. Profesjonalna szkoła. Pracują tutaj kompetentni ludzie. Polecam.
W
Wiktor
2014-07-16 12:00:02
Kurs prawa jazdy C+E był znakomitym rozwiązaniem. Długi zastanawiałem się nad zmianą pracy i to była dobra decyzja. Kurs prowadzony był przez kompetentnych fachowców. Szybko nauczyłem się prowadzić samochód ciężarowy z przyczepą. Dodatkowo cena kursu była konkurencyjna.
A
S
Andrzej Szuszkiewicz
2014-06-08 21:05:54
Aby rozpocząć pracę jako kierowca zdecydowałem się na kurs prawa jazdy w kategorii C+E. Początkowo trochę obawiałem się manewrowania takim dużym pojazdem. Lecz szybko się tego nauczyłem. Instruktorzy są tu bardzo mili i świetnie przekazują posiadaną wiedzę. Dodatkowo ceny są tu naprawdę przystępne.
P
B
Paweł Bartoszewski
2014-05-19 07:52:07
Kursy ADR, z których korzystała moja firma zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam to przedsiębiorstwo. Jest to firma godna zaufania. Jestem pod wrażeniem sposoby przeprowadzania kursów. Dzięki nim moi pracownicy mają wyższe kwalifikacje i mogą zgodnie z przepisami wykonywać swą pracę.
F
F.Garcz
2014-04-23 11:00:13
Jesteśmy wdzięczni za przeprowadzone szkolenia w ABC SZKOLENIA. Program szkolenia został prawidłowo i sumiennie spełniony. Dziękujemy za spędzony cenny czas.
A
Adam
2014-03-24 13:36:28
Firma godna polecenia.
K
Kuba
2014-03-22 15:22:55
Rekomenduję ABC SZKOLENIA, ponieważ dzięki nim zdobyłem dodatkowe uprawnienia na przewóz nie tylko ludzi. Ciszę się, że zapisałem się na kurs właśnie do tej szkoły. Nie zapłaciłem dużo, a zostałem świetnie przygotowany i doskonale wyszkolony, tak - że dziś wykonuję swoją pracę profesjonalnie. Mój szef jest ze mnie bardzo zadowolony, a ja z miłą chęcią skorzystam jeszcze nie raz z ABC SZKOLENIA. Świetna atmosfera podczas zajęć, doświadczone i wykwalifikowane osoby prowadzą zajęcia.