Kurs na Przewóz Rzeczy ABC-Szkolenia

Kursy i nauka jazdy
ul. Modlińska 6, 03-216 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma Kurs na Przewóz Rzeczy ABC-Szkolenia prowadzi działalność w branży Kursy i nauka jazdy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 502 700 182 lub mailową: biuro@abc-szkolenia.com
Jeśli chcesz nawiązać z Kurs na Przewóz Rzeczy ABC-Szkolenia kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 03-216 Warszawa ul. Modlińska 6,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kurs na Przewóz Rzeczy ABC-Szkolenia.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
K
Adam K.
Polecam! organizowane przez nich szkolenia przygotowują nie tylko do egzaminu, ale również do pracy na wybranym stanowisku, co mnie niezmiernie cieszy, bo właśnie dzięki nim mogłem się rozwinąć i zdobyć nową, lepszą pracę, w której więcej zarabiam i która bardziej mnie cieszy. Dzięki ABC Szkolenia naprawdę spełniłem swoje marzenia. Dzięki.
K
Kamil
Kursy oferowane przez ABC SZKOLENIA są profesjonalnymi szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Dużo osiągnąłem dzięki tej szkole i wiem, że dużo osób może naprawdę wiele osiągnąć dzięki nauce i doświadczeniu zdobytemu w ABC SZKOLENIA.
A
Adam
Rekomenduję, bo wiem, że warto. Już dwa kursy tu miałem i każdy naprawdę mi się przydał. Edukacja na poziomie, za niewielkie pieniądze. Warto.
K
N
Krystian Nowak
Kurs w ABC SZKOLENIA, to pewność edukacji na wysokim poziomie. Dzięki tej szkole można rozwinąć skrzydła. Polecam.
T
Tomek
Cieszę się, że zdecydowałem się na kurs właśnie w ABC SZKOLENIA. Indywidualne podejście do kursanta, super atmosfera, bezstresowo i profesjonalnie. I o to chodzi.!!!
P
K
Piotr Kalinowski
To jest to! Indywidualne podejście do kursanta, super atmosfera, bezstresowo i przyjemnie. Jestem zadowolony z kursu przeprowadzonego przez ABC SZKOLENIA. Dzięki nim zdobyłem większe umiejętności i awansowałem.
P
Paweł
Odbyłem tutaj kurs na prawo jazdy kat. A. Nie mam zastrzeżeń. Szybko, profesjonalnie, zgodnie z prawem, no i nie płaciłem dużo. Nauczyłem się perfekcyjnie i tym sposobem bez problemu zdałem egzamin.
S
Seba
ABC Szkolenia to profesjonalna firma. Korzystałem tutaj ze szkolenia i muszę przyznać że było warto. Jestem pod wrażeniem fachowego przygotowania no i ciekawych zajęć.
M
R
Mariusz Rajkowski
Bardzo dziękujemy za szereg przeprowadzonych szkoleń. Podniosły one kwalifikacje naszych pracowników. Profesjonalna szkoła. Pracują tutaj kompetentni ludzie. Polecam.
W
Wiktor
Kurs prawa jazdy C+E był znakomitym rozwiązaniem. Długi zastanawiałem się nad zmianą pracy i to była dobra decyzja. Kurs prowadzony był przez kompetentnych fachowców. Szybko nauczyłem się prowadzić samochód ciężarowy z przyczepą. Dodatkowo cena kursu była konkurencyjna.
A
S
Andrzej Szuszkiewicz
Aby rozpocząć pracę jako kierowca zdecydowałem się na kurs prawa jazdy w kategorii C+E. Początkowo trochę obawiałem się manewrowania takim dużym pojazdem. Lecz szybko się tego nauczyłem. Instruktorzy są tu bardzo mili i świetnie przekazują posiadaną wiedzę. Dodatkowo ceny są tu naprawdę przystępne.
P
B
Paweł Bartoszewski
Kursy ADR, z których korzystała moja firma zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam to przedsiębiorstwo. Jest to firma godna zaufania. Jestem pod wrażeniem sposoby przeprowadzania kursów. Dzięki nim moi pracownicy mają wyższe kwalifikacje i mogą zgodnie z przepisami wykonywać swą pracę.
F
F.Garcz
Jesteśmy wdzięczni za przeprowadzone szkolenia w ABC SZKOLENIA. Program szkolenia został prawidłowo i sumiennie spełniony. Dziękujemy za spędzony cenny czas.
A
Adam
Firma godna polecenia.
K
Kuba
Rekomenduję ABC SZKOLENIA, ponieważ dzięki nim zdobyłem dodatkowe uprawnienia na przewóz nie tylko ludzi. Ciszę się, że zapisałem się na kurs właśnie do tej szkoły. Nie zapłaciłem dużo, a zostałem świetnie przygotowany i doskonale wyszkolony, tak - że dziś wykonuję swoją pracę profesjonalnie. Mój szef jest ze mnie bardzo zadowolony, a ja z miłą chęcią skorzystam jeszcze nie raz z ABC SZKOLENIA. Świetna atmosfera podczas zajęć, doświadczone i wykwalifikowane osoby prowadzą zajęcia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.