"NBT" Andrzej Buczyński

Nadzór budowlany
ul. Odkryta 29 f/13, 03-140 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "NBT" Andrzej Buczyński jest Nadzór budowlany. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "NBT" Andrzej Buczyński poprzez email: biuro@nbt.waw.pl lub telefon: 788 606... .
Z przedstawicielem firmy "NBT" Andrzej Buczyński możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 03-140 Warszawa ul. Odkryta 29 f/13,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że "NBT" Andrzej Buczyński poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
A
Artek
Najlepsi specjaliści w branży budowlanej w stolicy.
S
Scaffi
Przegląd budowlany wykonany sprawnie i bezproblemowo. Polecam serdecznie.
B
Błażej
Nasza firma od wielu lat współpracuje z NBT w sprawie nadzorów budowlanych dużych i małych przedsiębiorstw. Pracownicy tej firmy to profesjonaliści, którzy podchodzą rzetelnie do swoich obowiązków.
K
Kamil
Dzięki pomocy budowlanej pracowników tej firmy budowa fabryki przebiegła sprawnie i terminowo. Polecam serdecznie.
M
Mazur
Świetny kontakt z firmą i ekspresowa reakcja na wszystkie problemy. Polecam z czystym sumieniem.
M
Maja
Wszystkie prace związane z budową domu przebiegły pomyślnie, a to wszystko za sprawą nadzoru budowlanego firmy NBT. Polecam serdecznie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.