Totalreklama.pl

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Pasłęcka 12E lok. 16, 03-137 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Totalreklama.pl prowadzi działalność w branży Agencje i doradztwo reklamowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Totalreklama.pl, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@totalreklama.pl lub telefon: 576 010 383
Z przedstawicielem firmy Totalreklama.pl możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 03-137 Warszawa ul. Pasłęcka 12E lok. 16,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Totalreklama.pl, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Małgosia
Bardzo dziękujemy za współpracę, dzięki której nasi klienci oraz partnerzy otrzymali pięknie zapakowane paczki na 10-lecie naszej firmy :)
M
Martyna
Kilka innych firm nie podjęło się realizacji gadżetów w tak krótkim terminie. Szybki kontakt handlowca, błyskawiczna wycena no i realizacja na czas.
T
Tomek
Jestem bardzo zadowolony z projektów które udało nam się wspólnie zrealizować. Finalna identyfikacja wizualna mojego projektu w 100% spełniła moje oczekiwania. Bardzo polecam
A
Adam
Jestem zadowolony ze owocnej współpracy, to się nazywa firma, która ocenia potrzeby klienta wzorowo.
D
K
Dariusz Kawka
Bardzo polecam, super doradztwo ze strony handlowca, wszystko zgodnie z terminem no i konkurencyjna cena!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.