"Anubis" Biuro Usług Pogrzebowych Witold Kucharski

Usługi pogrzebowe
ul. Conrada 7, 01-922 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(22) 633 45 25

Informacje

Firma "Anubis" Biuro Usług Pogrzebowych Witold Kucharski prowadzi działalność w branży Usługi pogrzebowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Anubis" Biuro Usług Pogrzebowych Witold Kucharski poprzez telefon: (22) 633 45 25 .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Anubis" Biuro Usług Pogrzebowych Witold Kucharski. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Conrada 7, 01-922 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.27492N, 20.92611E. [kopiuj]
Uważamy, że "Anubis" Biuro Usług Pogrzebowych Witold Kucharski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
C
Waldemar Czuba
Składam podziękowanie na pana ręce dla pani Agnieszki Podbielskiej idealna obsługa i pomoc a głównie rzetelność w podjęciu działań chodziło o dokończenie zlecenia z jesiennego pogrzebu mojej teściowej. gratuluję takiego pracownika, obiecuję polecać Pańskie usługi wszystkim niezdecydowanym po pogrzebie syn dokonał wpisu na stronie firmy kamiloo86.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.