Abbapater Jakub Wiącek

Usługi pogrzebowe
ul. Czechowa 2, 01-912 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma Abbapater Jakub Wiącek prowadzi działalność w branży Usługi pogrzebowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 720 818... lub mailową: kontakt@abbapater.eu
Z przedstawicielem firmy Abbapater Jakub Wiącek możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 01-912 Warszawa ul. Czechowa 2,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Abbapater Jakub Wiącek, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
T
A
K
Tomasz Anna Kielczyk
Nie możliwe, że tak można pomóc rodzinie w takiej sytuacji. Nasz wujek pewnie z nieba widział, jak właściciel tej firmy starał się, aby wszystko było w jak najlepszym wykonaniu. Żałujemy z żoną, że to nie u nas, ale właśnie u was w Warszawie jest tak profesjonalna firma aczkolwiek słowo profesjonalna jest słowem słabo opisującym tą firmę. Nigdzie indziej nie spotkaliśmy się z tym, żeby zatrzymać kondukt po to, żeby poprosić do samochodu starszą panią, która szła o kuli, czy rozdawanie schłodzonych butelek z wodą. Nie to jest nie możliwe, że jeszcze są tacy ludzie oddani temu co robią dla innych. Dziękujemy panu w ten sposób i myślę że żony kuzynka również panu podziękuje osobiście, poprosiliśmy ją o to. Trzeba by było być na tym pogrzebie, żeby zrozumieć o czym piszemy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.