Introligatornia Michał Kowalski

Oprawiamy dyplomy ukończenia uczelni

Introligatornie
ul. Kasprowicza 107, 01-823 Warszawa Bielany, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Introligatornia Michał Kowalski

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Introligatornia jest Michał Kowalski. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Działamy w branży już od 1979 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy Introligatornię od wielu lat. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów różnego zastosowania, ale tej samej- wysokiej jakości. Staramy się, aby oferowane przez nas artykuły były dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i dobrze się prezentowały.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- okładki twarde do wręczania dyplomów,
- okładki menu z wymiennymi koszulkami,
- płatniki dla restauracji,
- księgi pamiątkowe,
- kroniki,
- tuby kartonowe do dyplomów.

W sprzedaży mamy również etui na odznaki i medale. Oferujemy pudełka drewniane lub etui okładkowe tekturowe. Mamy również szeroki wybór futerałów. Dysponujemy futerałami wykonanymi z drewna, z poduszką nieunoszoną lub unoszoną. Mamy również futerały tekturowe z nakładanym wiekiem, futerały wsuwane w książkę lub otwierane jak książka.

Świadczymy również szereg usług, związanych z między innymi oprawianiem prac dyplomowych. Dyplomy oprawiamy w twardą oprawę z grzbietem dopasowanym do grubości pracy. Istnieje możliwość wykonania przez nas napisów związanych z rodzajem pracy lub zamieszczenia logo uczelni.

Wykonujemy także obwoluty kartonowe. Są to zbigowane okładki, które na froncie posiadają tłoczenie lub druk wypukły.

Do wykonywania napisów wykorzystujemy między innymi tłoczenie folią złotą, srebrną lub bez koloru. Możemy wykonać również druk wypukły typu relief. Napisy możemy wykonać na przykład na dyplomach, wizytówkach, zaproszeniach lub kalendarzach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Introligatornia oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń