Biuro Rachunkowe Aneta Makarow

Pełna i uproszczona księgowość dla firm

Biura rachunkowe
ul. Kasprowicza 72A/37, 01-949 Warszawa Bielany, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biuro Rachunkowe Aneta Makarow
ul. Kasprowicza 72A/37, 01-949 Warszawa Bielany, mazowieckie
NIP
1181986317
Telefon
Biuro Rachunkowe Aneta Makarow

Informacje

Opis działalności firmy Biuro Rachunkowe Aneta Makarow w Warszawa
Nazywam się Aneta Makarow. Jestem księgową. Moje Biuro Rachunkowe istnieje w Warszawie od 2020 roku. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania.
Produkty i usługi
Biuro Rachunkowe prowadzę przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych. Pomagam m.in. przejść przez etap zakładania działalności. Udzielam porad, wypełniam wnioski, reprezentuję klientów w urzędach i doradzam w zakresie formy opodatkowania. Wspieram też już działające przedsiębiorstwa z różnych branż. W zależności od spełnianych kryteriów dochodowych prowadzę księgowość pełną i związane z nią księgi handlowe oraz księgowość uproszczoną. W tym ostatnim przypadku zajmuję się księgami przychodów i rozchodów oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych. Oferuję też klientom Biura Rachunkowego:
-sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych,
-rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT,
-rozliczanie ZUS.

Uzyskuję również dla klientów zwroty z podatków dochodowych i od towarów i usług odprowadzanych w Polsce i w innych państwach. Działam też w zakresie usług kadrowo-płacowych. Dodatkowych informacji o usługach księgowych udzielam pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Biura Rachunkowego — Aneta Makarow.
Zasięg działania
Firma Biuro Rachunkowe Aneta Makarow z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń