Jurmix - sprzedaż i wynajem wózków widłowych, hydraulika siłowa

Sprzedaż wózków widłowych, części zamiennych i hydrauliki siłowej

Hydraulika siłowa
ul. Borowika 15, 05-075 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 773 47 60
Jurmix - sprzedaż i wynajem wózków widłowych, hydraulika siłowa

Informacje

Opis działalności
Jurmix jest firmą, w której ofercie znajdą Państwo nowe i używane wózki widłowe. Sprzedajemy również części zamienne do wózków oraz ogumienie. W asortymencie znajdują się też elementy hydrauliki siłowej. Urządzenia transportu wewnętrznego sprzedajemy i wypożyczamy już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
W Jurmix dążymy do spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. To właśnie dlatego sprzedajemy urządzenia, które są sprawdzone i skuteczne. Oferowana przez nas armatura hydrauliki siłowej składa się z wielu korpusów przyłączeniowych, tulejek redukcyjnych i pierścieni uszczelniających.

Co więcej, w sprzedaży mamy między innymi:

- siłowniki,
- rozdzielacze,
- pompy hydrauliczne,
- zawory,
- przewody hydrauliczne,
- zakucia,
- szybkozłącza,
- manometry,
- filtry,
- zawory.

Klienci odwiedzający nasze punkty sprzedaży mogą zakupić również części zamienne do wózków widłowych. Sprzedajemy akumulatory, ogumienie, widły, oleje i uszczelnienia techniczne. W razie konieczności proponujemy także serwis wózkówwidłowych. Przeprowadzimy dokładny przegląd pojazdu, wymienimy olej, koła i opony. Dokonamy napraw każdego z uszkodzonych elementów.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej Jurmix. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Warszawie. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać odpowiednie urządzenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń