Ośrodek Szkolenia Kierowców Jura

Przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawo jazdy

Kursy i nauka jazdy
ul. Kowelska 6, 03-432 Warszawa mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 16:00
Wtorek Zamknięte
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek Zamknięte
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jura

Informacje

Opis działalności
Ośrodek szkolenia kierowców Jura założyliśmy na terenie Warszawy w 2009 roku. Od początku prowadzeni a naszej działalności byliśmy nastawieni na prowadzenie szkoleń w bezstresowej atmosferze. Przekazujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną, niezbędną do bezpiecznej jazdy w każdych warunkach. Oferujemy kursy kategorii: A1, A2, A, B1, B. Właścicielem ośrodka jest Marek Jura.
Produkty i usługi
Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które marzą o zdobyciu prawa jazdy na samochód osobowy, czy motocykl. Jako kadra ośrodka szkoleniowego Jura zapewniamy bezstresową naukę pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Każdy kurs prowadzony jest indywidualnie według potrzeb kursanta. Nauka nie ogranicza się tylko do poznawania podstawowych zasad i przepisów drogowych. Uczymy również bezpiecznych zachowań w najróżniejszych warunkach i sytuacjach.

Naukę prowadzimy na tych samych modelach aut, które WORD wykorzystuje na swoich egzaminach państwowych. Oferujemy kursy w samochodach z automatyczną skrzynią biegów.

W naszej ofercie znajduje się:
- teoretyczny kurs na prawo jazdy,
- praktyczny kurs na prawo jazdy,
- materiały szkoleniowe potrzebne do zdobywania wiedzy (w tym płyta CD i podręcznik)
- nauka jazdy na placu manewrowym WORD,
- wypożyczenie samochodu lub motocykla na czas egzaminu państwowego dla kursantów (bezpłatne za pierwszym razem),
- jazdy doszkalające,
- transport samochodów oraz motocykli i rowerów.

Kursanci zdobywający wiedzę podczas szkolenia na prawo jazdy kategorii B, szkolą się na samochodzie marki Hyundai i20 z manualną skrzynią biegów, a także na samochodzie marki Mercedes A klasa z automatyczną skrzynią biegów. Kursanci z kategorii A zdobywają praktyczne umiejętności na motocyklu marki Suzuki Gladius i Yamaha MT07.

Zapraszamy do zapisów na kurs w Ośrodku szkolenia kierowców Jura, który prowadzimy w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Honorata
Nie ukrywam, że ten ośrodek był moim drugim, jeżeli chodzi o przygodę z nauką jazdy. Tutaj w ciągu 15 godzin nauczyłam się więcej niż całym kursie, na który uczęszczałam do poprzedniej szkoły. Instruktor konkretny, ale jednocześnie bardzo miły. Wiedział jak przekazać wiedzę.
M
Maja
Robiłam tutaj kurs na prawko i bardzo sobie chwalę. Mój instruktor to złoty człowiek, który był bardzo cierpliwy, miły i naprawdę potrafił tłumaczyć. Mogłam nawet wypożyczyć auto na czas egzaminu państwowego, co znacznie zwiększyło moją pewność na drodze.