"Dobre Wnętrza" Michał Podgórski

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Czerniakowska 38 lok. 38, 00-714 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(1)
NIP
5213666932
Telefon

Informacje

Firma "Dobre Wnętrza" Michał Podgórski z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Budowa i wykończenia pod klucz.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 607 893...
Firma świadczy działalność pod adresem 00-714 Warszawa ul. Czerniakowska 38 lok. 38. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Dobre Wnętrza" Michał Podgórski: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Dobre Wnętrza" Michał Podgórski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
U
Urszula
Uwaga, pobieraja pieniadze a po ich nidonczonej dzialanosci trzeba sprzatac i zaczynac od nowa. Stanowczo nie polecam
A
Andrzej
Radzę niekorzystać z usług tej firmy, fatalna jakość wykonania i wyłudzenie pieniędzy na zaliczki
M
G
Mieszkaniec Gdyni
Jestem mieszkańcem Gdyni i miałem do wyremontowania mieszkanie w Warszawie w starej powojennej kamienicy. Mieszkanie to wymagało bardzo trudnego i gruntownego remontu. Nie znając wcale warszawskich firm, szukałem ich w Internecie i natrafiłem na firmę Dobre Wnętrza. Już przy pierwszej rozmowie Panowie nie widzieli żadnego problemu z podjęciem się wymagających i trudnych prac, w tym skucia tynków, wymiany instalacji elektrycznej i hydraulicznej oraz wymiany okien, a następnie wszystkich pozostałych prac wykończeniowych i wyposażeniowych. Kontaktowaliśmy się na odległość, więc kiedy wszedłem do wyremontowanego mieszkania to uzyskany efekt był imponujący, jakbym znalazł się w nowo zbudowanym mieszkaniu! Myślę, że to Łaska Boża, że natrafiłem na tą właśnie firmę. Panowie, uprzejmi, kulturalni, życzliwi. Załatwianie wielu spraw brali na siebie, ze względu na odległość. Prace wykonane fachowo, kompetentnie, rzetelnie, potwierdzone świadectwami specjalistów. Przejrzysta księgowość rachunków, wszystkie wydatki znakomicie udokumentowane, ceny też konkurencyjne. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z wykonanego remontu i szczerze polecam Państwu firmę Dobre Wnętrza.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.