"Oileco"

odbiór frytury, tłuszcze posmażalnicze, odbiór tłuszczu , zużyty olej i frytura

Utylizacja odpadów
ul. Ksawerów 3, 02-656 Warszawa Mokotów, mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 250 780
Adres korespondencyjny
ul. Ksawerów 3, 02-656 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
OIL ECO jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą oferująca kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie odbioru zużytych tłuszczy spożywczych oraz pozostałych odpadów innych niż niebezpieczne, a także z zakresu czyszczenia separatorów substancji tłuszczowych.

Za odebrane odpady wystawiamy Państwu Karty Przekazania Odpadów zgodnie ze wzorami formularzy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska w sprawie wzorów dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów (Dz.U. Nr 30 poz. 213). Karta ta jest potwierdzeniem dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej o zdaniu zużytego oleju.
W momencie odbioru odpadów od Naszych Klientów przejmujemy za nie pełną odpowiedzialność prawną.

Transport samochodowy oraz odpowiednie zapleczemagazynowe pozwala na szybką i terminową obsługę. Gwarantujemy, że po odebraniu zużytego oleju nie zaszkodzi on środowisku i zdrowiu.
Odpad przekazywany jest konsorcjum zajmującym się zagospodarowywaniem (przetwarzaniem i recyclingiem) zużytych tłuszczów roślinnych.
Głównym zastosowaniem rafinowanego oleju roślinnego jest obecnie wykorzystanie go w produkcji biodiesle'a.

Nasza firma posiada doświadczenie oraz wszelkie niezbędne zezwolenia do odbioru i transportu odpadów innych niż niebezpieczne, w tym olejów i tłuszczy przepracowanych.


Przywiązujemy szczególną wagę do tego, by nasze działania spełniały wszelkie wymagania prawne w zakresie ochrony środowiska.
Stale rosnąca liczba Naszych Klientów daje nam motywację do dalszej pracy i jest potwierdzeniem naszej rzetelności i zaangażowania w to, co robimy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Opis działalności
OIL ECO jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą oferująca kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie odbioru zużytych tłuszczy spożywczych oraz pozostałych odpadów innych niż niebezpieczne.
Produkty i usługi
Firma OIL ECO posiada doświadczenie oraz wszelkie niezbędne zezwolenia do odbioru i transportu odpadów innych niż niebezpieczne, w tym olejów i tłuszczy przepracowanych.
W momencie odbioru odpadów od Naszych Klientów przejmujemy za nie pełną odpowiedzialność prawną.
Przywiązujemy szczególną wagę do tego, by nasze działania spełniały wszelkie wymagania prawne w zakresie ochrony środowiska

ZUŻYTE OLEJE POSMAŻALNICZE I TŁUSZCZE GASTRONOMICZNE
Firma OIL ECO gwarantuje właścicielom restauracji, barów, hoteli oraz pozostałych punktów gastronomicznych w pełni profesjonalną pomoc w pozbyciu się odpadu w postaci olei posmażalniczych, frytury oraz zużytych olei gastronomicznych.

Bezpłatnie dostarczamy Państwu czyste i odpowiednio dostosowane pojemniki o pojemności od 20-120l.

Jesteśmy zainteresowani zarówno jednorazowym odbiorem jak i stałą współpracą. Dla Państwa wygody mamy możliwość podpisania stałej umowy (świadectwo stałego odbioru odpadu dla Sanepidu).

Zużyte tłuszcze i oleje odbieramy na warunkach ustalonych indywidualnie z każdym z Państwa, uzgadniając przy tym termin odbioru z dokładnością, co do dnia i godziny wskazany przez Państwa.

Wystawiamy także niezbędny dokument - kartę przekazania odpadu (zgodnie ze wzorami formularzy określonymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska (Dz.U. Nr 30 poz. 213), która jest potwierdzeniem dla Sanepidu o zdaniu zużytego tłuszczu bądź oleju.


CZYSZCZENIE SEPARATOTÓW SUBSTANCJI TŁUSZCZOWYCH
Oferowane przez firmę OIL ECO czyszczenie separatorów jest usługą mającą na celu oczyszczenie ich z nagromadzonego w nich tłuszczu, a co za tym idzie zapewnienie ich prawidłowego utrzymania.
Koszty czyszczenia separatora wyceniamy zawsze w sposób indywidualny. Bierzemy pod uwagę zakres wykonanych prac tj. wielkość separatora oraz ilość wytworzonego odpadu. Posiadamy odpowiednią wiedzę, a także doświadczenie, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantowania Państwu usługę na najwyższym poziomie, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

Marki i specjalizacje
ODBIÓR POZOSTAŁYCH ODPADÓW INNYCH NIŻ NIEBEZPIECZNE
Jesteście Państwo posiadaczami lub produkujecie w większej ilości odpad, z którym nie wiecie co zrobić? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Postaramy się w sposób indywidualny pomóc Państwu rozwiązać problem i zająć się odpadem z zachowaniem wymagań o ochronie środowiska.

CZYSZCZENIE SEPARATOTÓW SUBSTANCJI TŁUSZCZOWYCH
Oferowane przez firmę OIL ECO czyszczenie separatorów jest usługą mającą na celu oczyszczenie ich.
Certyfikaty
ODBIÓR POZOSTAŁYCH ODPADÓW INNCYH NIŻ NIEBEZPIECZNE Jesteście Państwo posiadaczami lub produkujecie w większej ilości odpad, z którym nie wiecie co zrobić? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Postaramy się w sposób indywidualny pomóc Państwu rozwiązać problem i zająć się odpadem z zachowaniem wymagań o ochronie środowiska. Wszystkie zebrane surowce są przez nas przekazywane do odpowiednich zakładów zajmujących się ich przetwarzaniem, recyclingiem bądź utylizacją.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń