WeNet Group S.A.

Doradzimy Twojej firmie skuteczne działania w Internecie

Agencje marketingowe
ul. Postępu 14A, 02-676 Warszawa Mokotów, mazowieckie
WeNet Group S.A.

Informacje

Opis działalności firmy WeNet Group S.A. w Warszawa
WeNet Group S.A., właściciel marek pkt.pl, BiznesFinder, aleRanking i Akademia E-Marketingu. Wyróżnia nas gwarancja wysokiej jakości usług i zwrotu z inwestycji, a dzięki dostępowi do zaawansowanych systemów zarządzania kampaniami możemy szybko reagować na zmieniające się w reklamie trendy. Pracujemy na sukces przedsiębiorstw sektora MSP, a zintegrowane strategie marketingowe realizowane dla naszych klientów opierają się na sprawdzonych i efektywnych rozwiązaniach aktywnego e-marketingu.
Produkty i usługi
Zakres świadczonych przez WeNet Group S.A. usług koncentruje się na budowaniu wizerunku firmy w sieci poprzez kontrolowane i bezpieczne działania SEO (optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek), promocję firmy w wartościowych katalogach: pkt.pl, europages.pl, biznesfinder.pl, projektowanie i zarządzanie stronami WWW, komunikację w Social Media, realizacje z obszarów Video i Content Marketingu oraz kampanie Google Ads.

Wyszukiwarki i katalogi usług i firm z grupy pkt.pl oraz usługa Multibox są jednym z najbardziej popularnych i dostępnych narzędzi dla wszystkich firm poszukujących potencjalnych klientów.

Za pośrednictwem naszych serwisów, zapewniamy firmom dotarcie do osób, które są zdecydowane na zakup usługi bądź produktu. Badania prowadzone wśród użytkowników naszych serwisów wskazują, że blisko 80% z nich prawie każdego dnia poszukuje informacji o usługach, produktach oraz firmach. Osoby odwiedzające serwisy pkt.pl mogą skontaktować się z ponad 1,7 mln dostawców za pomocą e-maila, telefonu oraz strony internetowej, a baza obejmuje ponad 1700 branż konsumenckich i biznesowych. Informacje o przedsiębiorcach prezentowane są w formie wizytówek biznesowych, zawierających opis firmy wraz ze zdjęciami i video oraz pełną ofertą kierowaną do potencjalnych klientów. Każda z wizytówek jest w pełni zintegrowana z popularnymi mediami społecznościowymi i pozwala na interakcję z użytkownikami za pośrednictwem panelu opinii i recenzji.