New Management Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Spedycja i serwis TIR

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
New Management Logistic Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Firma New Management Logistic znajduje się w Warszawie. Świadczymy nasze usługi od jakiegoś czasu, zaufało nam grono Klientów. Zajmujemy się spedycją i serwisem TIR.
Produkty i usługi
Profil naszej działalności to przede wszystkim spedycja i serwis TIR. Usługi świadczymy już od jakiegoś czasu. Zaufało nam szerokie grono Klientów. Posiadamy odpowiednią wiedzę do wykonywania naszych usług.

Oferujemy Państwu przewóz towarów naszymi samochodami ciężarowymi. Przyjmujemy różnorodne zlecenia, nasi pracownicy dokładnie i rzetelnie ustalają trasę przewozu.

Ponadto zajmujemy się serwisem TIR. Działamy całodobowo. Proponujemy też mobilny serwis TIR. Dojeżdżamy na miejsce wyznaczone przez Państwa miejsce awarii.

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze pojazdy są nowoczesne i wysokiej klasy, dobrze wyposażone. Do serwisu używamy nowoczesnych sprzętów.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Ich doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie gwarantuje dobrze wykonane zlecenie. Swoją pracę wykonują rzetelnie. Do Klientów podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą New Management Logistic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń