Archi5 Warszawa Sp. z o.o.

ARCHI5 Warszawa - PRACOWNIA ARCHITEKTURY I URBANISTYKI

Biura architektoniczne
ul. Filtrowa 68, 02-057 Warszawa Ochota, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 854 20 84
Archi5 Warszawa Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Archi5 Warszawa to firma, która zrzesza ze sobą specjalistów w zakresie projektowania obiektów budowlanych oraz wnętrz. Współpracujemy z wieloma artystami oraz rzemieślnikami, którzy pomagają Klientom w dekorowaniu domu, projektowaniu lokalu usługowego, czy planowaniu bardzo dużej inwestycji budowlanej. Nasza kadra to projektanci, architekci, dekoratorzy i graficy. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Archi5 Warszawa to firma, która działa na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Tworzymy najróżniejsze projekty w zakresie urbanistyki, architektury i infrastruktury. W naszym biurze projektowym wykonaliśmy już projekty dla domów jednorodzinnych, ale także dla stadionu na 80 000 widzów. Naszym celem jest stworzenie obiektu, którego konstrukcja będzie współgrała z jego przeznaczeniem, a jednocześnie będzie trwała i solidna.

Nasza kadra składa się z ok. 30 osób, które pracują w biurze w Paryżu i w Warszawie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji, począwszy od sporządzenia szkicu, po wykonanie projektu, sporządzenie kompletu dokumentów i nadzór nad realizacją. Jesteśmy w stałej współpracy z biurami inżynierskimi, które pomagają nam wykonać wszystkie prace związane z projektami architektury krajobrazu, czy obiektami użytkowymi.

Nasze projekty zdobyły uznanie i zostały wyróżnione w wielu konkursach, takich jak World Architecture FestivalAwards, LEAF Awards, Archi Design Club Awards.

W naszej ofercie znajduje się:
- projektowanie architektoniczne,
- projektowanie urbanistyczne,
- projektowanie dla klientów instytucjonalnych,
- projektowanie dla klientów indywidualnych,
- projektowanie budynków biurowych,
- projektowanie szkół,
- projektowanie muzeów,
- projektowanie obiektów sportowych,
- projektowanie domów,
- projektowanie wnętrz.

Do naszych usług należy również:
- projektowanie obiektów przemysłowych,
- projektowanie w budynkach zabytkowych,
- opracowania architektoniczne mostów,
- opracowania architektoniczne obiektów drogowych.

Każdy Klient może liczyć na doradztwo techniczne z naszej strony. Szczegóły projektów oraz wszystkie zmiany są na bieżąco konsultowane z inwestorami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Warszawy-Archi5.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Iwona
Skorzystałam z ich usług w zakresie projektowania domu jednorodzinnego. Wykazali się ogromnym profesjonalizmem i przygotowali cały plan, który ze mną omówili. Dom wygląda naprawdę świetnie!
K
Karol
Polecam tę firmę. To świetni projektanci, którzy wykonali projekt dla nowej szkoły w naszej gminie. Bardzo kompleksowo podeszli do sprawy. Stworzyli wstępny szkic, który omówiliśmy i zaakceptowaliśmy. Powstał szczegółowy projekt. Budynek jest funkcjonalny i odpowiada wszystkim naszym planom.