Kancelaria adwokacka Adwokat Barbara Laskowska

Pomoc prawna dla osób fizycznych i firm

Adwokaci
ul. Filtrowa 68/36, 02-055 Warszawa Ochota, woj. mazowieckie
(12 opinii) napisz opinię
Kancelaria adwokacka Adwokat Barbara Laskowska
ul. Filtrowa 68/36, 02-055 Warszawa Ochota, woj. mazowieckie
NIP
1181355781
Telefon
Kancelaria adwokacka Adwokat Barbara Laskowska

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria adwokacka Adwokat Barbara Laskowska w Warszawa
Kancelaria adwokat Barbary Laskowskiej znajduje się w Warszawie. Działamy już od 2005 roku, zapewniając obsługę klientom indywidualnym i biznesowym.
Produkty i usługi
W kancelarii adwokackiej Barbary Laskowskiej w Warszawie z pomocy prawnej mogą korzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy klientów przed sądami oraz pomagamy w prowadzeniu negocjacji i mediacji.

W ramach prawa rodzinnego pomagamy w sprawach o rozwód, alimenty, separację, uregulowanie stosunków między rodzicami i dziećmi czy unieważnienie małżeństwa. Zajmujemy się też sprawami dotyczącymi podziału majątku wspólnego i odpowiedzialności małżonka za długi współmałżonka.

Klientów reprezentujemy w sprawach z zakresu prawa karnego, wykroczeń i karnego gospodarczego. Służymy pomocą przy zatrzymaniu i tymczasowym aresztowaniu.

Obsługujemy sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym przede wszystkim spadkowego i rzeczowego. Dochodzimy odszkodowań, zadośćuczynień i rent z tytułu wypadków losowych i drogowych.

Ponadto pomagamy klientom, którzy zaciągnęli kredyt we frankach, oferując odfrankowienie kredytu, zmniejszenie rat czy unieważnienie umowy.
Zasięg działania
Firma Kancelaria adwokacka Adwokat Barbara Laskowska z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
A
anonim
W sprawach karnych adwokatka Laskowska to prawdziwa specjalistka! Ponieważ była sędzią karnym w Sądzie Okręgowym doskonale we wszystkim się orientowała i mogła przewidzieć każdy ruch sędziego.
M
MACIEK
Dziękuję Pani Mecenas za wyrok uniewinniający w sprawie wypadku drogowego, bez to nie byłoby możliwe!
C
Cemabipa
Jako frankowicz jestem bardzo zadowolony z usług. Pomoc pani Laskowskiej okazała się nieoceniona.
E
Emu_xox
Bardzo skuteczny adwokat. Pani Barbara to najwyższy poziom.
M
Mipula133
Dzięki nim uzyskałem spore odszkodowanie. Polecam wszystkim zainteresowanym :)
R
Rjuqa
O prawie rodzinnym wie chyba wszystko! Robi wrażenie.
U
Uszatek_mis
Nie znam lepszego adwokata! Polecam serdecznie.
O
Odpowiedz
Adwokat Barbara Laskowską dysponuje ogromną wiedzą i świetnym przygotowaniem do pracy. Cieszę się, że tutaj trafiłem :D
M
J
Mariusz Jankowski
Kompetentna osoba. Pani Laskowska bardzo pomogła mi przy mojej sprawie.
K
Krzysztof
Solidny prawnik. Pani Barbara pomogła mi w trudnej sytuacji i nie zapłaciłem jak za zboże. Polecam.
U
Urszula
Najlepsza prawnik w Warszawie! Rzeczowa kobieta, wie o co chodzi, jakby w ogóle się nigdy nie wahała, od razu zna odpowiedz na każde pytanie, pomoże, wytłumaczy, rozumie. 10/10.
A
Aleksander
Z pełną świadomością polecam p. adwokat Laskowską - jest ekspertem w swoim fachu, dobrze sprawdza się w sądzie, potrafi dopiąć swojego (a raczej klienta). Uczciwa, doświadczona i zawsze potrafiła znaleźć czas na dyskusję i wyjaśnienie różnych sytuacji, czy spraw, które ledwo potrafiłem pojąć. Świetnie sprawdza się przy rozwodach (akurat w moim przypadku), a koledze pomogla przy odszkodowaniu, na prawdę polecam.