Habza Group Sp. z o.o.

Kredyty i finansowanie
ul. Grójecka 1/3, 02-019 Warszawa Ochota, mazowieckie
(75 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(5)
(4)

Informacje

Kredyty i finansowanie to branża, w której Habza Group Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Habza Group Sp. z o.o. poprzez email: info@habza.com.pl lub telefon: (22) 24... .
Jeśli chcesz nawiązać z Habza Group Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 02-019 Warszawa ul. Grójecka 1/3,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Habza Group Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(75 opinii) napisz opinię
J
U
Jolanta Umięcka
Pan Paweł odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Bardzo miły kontakt, rzetelnie prowadzone sprawy, Dzięki niemu wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezstresowo. Pan Paweł podchodzi do klienta indywidualnie, dobrze się z nim rozmawia, rozumie potrzeby klientów. Kontakt z nim jest bardzo łatwy, czy to telefonicznie, czy mailowo. Wszystko załatwiane jest w szybkim tempie. To,co w przypadku pana Pawła widać na pierwszy rzut oka, to duże doświadczenie i wiedza. Pan Paweł z pewnością należy do najlepszych doradców finansowych. Bardzo polecam współpracę, to sama przyjemność, a poza tym człowiek nie musi się martwić załatwianiem "papierkowej roboty". Dodatkowo bardzo duża wiedza daje człowiekowi pewność, że trafił w dobre ręce. Polecam Najlepszego Doradcę w Polsce z czystym sumieniem skorzystam z usług jeszcze nie jeden raz.
K
Klientka
Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejscia Pani Izabeli pracujacej w Habza Finanse. Rzeczowa konkretna pomoc.
K
kaskac
Z całego serca polecam współpracę z Panią Izabelą Sz. Przemiła współpraca, mimo trudnej sytuacji Pani Iza pomogła mi znaleźć wyjście i wyszłam na prostą. W razie wątpliwości zawsze mogłam zwrócić się z pytaniem, Pani Iza cierpliwie odpowiadała i pomagała. Dzięki Niej w końcu odetchnęłam.
A
Arkadiusz
Polecam w 100% pomogli mi wyjść z długów. Nie znalazłem nigdzie takiej pomocy, rzetelne podejście do klienta
A
aneta
Rzetelnie, rzeczowo, konkretnie, dzięki współpracy z panem Łukaszem Konskim udało mi się wyjść z naprawdę dużych problemów, dziękuję
E
Edyta
Hansa Finanse firma godna polecenia. Szczególnie dziękuję Panu Łukaszowi Końskiemu za sprawną obsługę. Dodam że kredyt należał do trudnych kredytow.
S
S
Sylwia S.
Polecam Habza Finanse wszystkim zadluzonym, którzy nie widzą wyjścia z tej sytuacji. Szczegolnie polecam Panią Angelike Artymiak - profesjonalizm, skuteczność i zyczliwe podejście do klienta. PANI ANGELIKA pomogła mi uzyskać ktedyt konsolidacyjny na spłatę kilkunastu zobowiązań bankowych i dwóch pozabankowych, bez zdolności kredytowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.
M
Monika
Bardzo gorąco polecam firmę Habza, w szczególności Pana Pawła Myślińskiego, który zrozumiale, szybko i sprawnie załatwił dla mnie kredyt na konsolidację chwilówek w momencie, w którym miałam problem ze spłatami. Wszystko zostało załatwione w prosty sposób, gdzie sama nie dostałabym kredytu w banku. Bardzo dziękuję ! Polecam!
I
Igorxd
Dziękuję Pani Agnieszce Trąbinskiej i firmie Habza za to, że w sytuacji bez wyjścia pomogli mi. Pani Agnieszka wykazuje się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Jest cierpliwa oraz bardzo skuteczna. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim panią Agnieszkę
A
F
Aldona F.
Z całym sercem polecam firmę Habza.Szczegolnie P.Pawla Myślinskiego .Pełen profesjonalizm.Pomogl mi w trudnych chwilach.A było źle naprawdę.Jeszcze raz dziękuję P.Pawle za cierpliwość ,serdeczność i załatwienie szybko sprawy.
A
K
Adam K
Jak najbardziej polecam firmę Habza Finanse. Nawet jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji finansowej, pracownicy potrafią znaleźć rozwiązanie i pomóc Ci. Szybki i miły kontakt, bardzo profesjonalna obsługa. Dziękuję, pozdrawiam i jeszcze raz śmiało wszystkim polecam.
M
Mariola
Serdecznie podziękowania dla Pani Agnieszki Trąbińskiejj z firmy Habza Finanse za ogrom pracy , który włożyła , by uzyskać dla mnie kredyt . Krótko o mnie... Ilość wziętych chwilówek doprowadziła mnie do tzw. " ściany”. Mimo tego , że pracuję , kwoty rat znacznie zubożały mój budżet , nie mówiąc o rachunkach domowych, które też trzeba było zapłacić. Pani Agnieszka wykazała ogromną determinację i zajęła się, moim wcale nie łatwym "przypadkiem". Pomogła mi we wszystkich sprawach , wszystko tłumaczyła i często nawet pocieszała. Cóż więcej mogę dodać .. Anioł nie kobieta !!!!!! Dzięki Niej , mam nowe życie !!!! Polecam i firmę i Panią Agnieszkę Trąbińska !!!!
E
Ewelina
Dziękuję Panu Romanowi Gutowskiemu, za "uratowanie" życia, prowizja duża, ale miałam nóż na gardle. Wszystko w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Zwracajcie się o pomoc, bo warto !
N
"
N
Nino "grek" neuville
Dziękuję Pani Agnieszce Trąbińskiej i Habza za to, że w sytuacji bez wyjścia pomogli mi. Pani Agnieszka wykazuje się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Jest cierpliwa ale bardzo konkretna oraz skuteczna w swoich działaniach.Dzięki jej fachowej pomocy udało się zamienić wszystkie chwilówki i kredyty poza bankowe w jeden tańszy kredyt bankowy z jedną niższą ratą Dziękuje bardzo i polecam wszystkim panią Agnieszkę Trąbińską
M
S
Malgorzata S.
Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą, trafiłam na przesympatycznego Pana Łukasza, który w niecały tydzień rozwiązał moje problemy. Gorąco pozdrawiam i polecam.
Z
Zdzislaw
bylem bardzo zadluzony,grozono mi komornikiem,wiele firm staralo mi se pomoc,ale bez skutku,dpiero pan Bednarczyk z HABZY pomogl mi zalatwic kredyt bankowy na splate moich zadluzen.Sam nje mialem szans na kredy w zadnym banku
B
Beata
Szczerze polecam p. Łukasza Końskiego. Już podczas pierwszego telefonu wyjaśnił co i jak, zawsze odp na pytania, na każdym etapie w jasny sposób przedstawia instrukcje postępowania no i najważniejsze skutecznie pozyskuje kredyt nawet gdy sytuacja wydaje się trudna!
E
Elżbieta
Serdecznie polecam wszystkim współpracę z firmą Habza Finanse. Pomagają w uzyskaniu kredytu na spłatę innych zobowiązań i są bardzo skuteczni. Mi pomógł Pan Piotr Bednarczyk, bardzo dobry specjalista w tej dziedzinie. Jestem wdzięczna
D
W
Dorota Wróbel
Ogromne podziękowania dla Pana Łukasza Końskiego, sprawa załatwiona szybko i sprawnie i z pozytywnym zakończeniem a sprawa była naprawdę trudna i skomplikowana. Bardzo polecam firmę Habza Finanse i oczywiście kontakt z Panem Łukaszem Końskim. Bardzo dziękuję.
A
Arkadiusz
Dziękuję Pani Agnieszce Trąbinskiej i firmie Habza za to, że w sytuacji bez wyjścia pomogli mi. Pani Agnieszka wykazuje się ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Jest cierpliwa oraz bardzo skuteczna. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim panią Agnieszkę
P
Piotr
Ponownie skorzystałem z usług Habza Fianse, tym razem pomogła mi Pani Marta Wasiłowska. Na prawdę wybitna z niej specjalistka
E
Ela
Firma dla każdego w trudnej sytuacji finansowej!!!!!!!!!!!!!!! Polecam wszystkim Habza Finance, gdy byłam w ciężkiej sytuacji trafiłam na Panią Ewę Czupajło która stanęła na wysokości zadania i z pomocą Pana Mateusza Strzeżek udało się uzyskać konsolidację. Bardzo wam dziękuję!!! Wspaniała firma.
B
W
Borys W.
Polecam tą firmę w szczególności panu Łukaszowi Kowalczykowi myślałem że nie dam rady poradzić sobie z problemami ale jednak dzięki niemu zacząłem wierzyć że wszystko się ułoży.
Ł
Łukasz
Bardzo duże podziękowania dla Pana Łukasza Końskiego. Ogromny profesjonalizm łączy z ludzkim podejściem do klienta. Dzięki pomocy Pana Łukasza udało się uzyskać kredyt na spłatę swoich zobowiązań. Pan Łukasz bardzo rzeczowo podchodzi do swoich obowiązków. Mogę polecić w 100%. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
P
Piotr
Pani Agnieszka Trąbińska to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę jest pośrednikiem pomiędzy kredytobiorcą ,a bankiem. Robi więcej niż się wymaga Cierpliwa i rzetelna w każdym stopniu działa profesjonalnie , widać od razu że zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde pytanie. Można jej ufać,i dotrzymuje terminów .Dzięki Pani Agnieszce Trąbińskiej otrzymałem kredyt konsolidacyjny na 10 lat ,spłaciłem wszystkie pożyczki jednym kredytem z jedna niższą ratą. Gdyby wszystkie, podobne firmy miały tak uczciwe podejście do ludzi jak Habza Finanse , to nikt już nie miałby zadnych problemów.
R
K
R. K.
Wydawało mi się, że moja sytuacja jest beznadziejna. Nabrałem sporo pożyczek z chwilówek, limity na kartach kredytowych przekroczone, do spłaty raty kredytów długoterminowych. Nie byłem w stanie tego wszystkiego spłacić. I wtedy natrafiłem na reklamę HABZA Finanse. Jeden telefon i ratunek się znalazł. Moją sprawę prowadził pan Łukasz Koński, który rzetelnie przedstawił mi możliwe rozwiązania. Ostatecznie otrzymałem kredyt konsolidacyjny i odzyskałem płynność finansową. Wiem, że sam bym tego nie dokonał. Dziękuję panie Łukaszu za fachową pomoc . Pozdrawiam i polecam wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.
K
P
Krzysztof P
Pan Łukasz Koński to człowiek który naprawdę potrafi pomóc mogę polecić każdemu i zawsze znajdzie jakieś wyjście to jest konkretny człowiek na odpowiednim stanowisku jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to pomoże Dziękuję bardzo Pozdrawiam
A
Aneta
Pan Łukasz Koński to człowiek jakiego mogę polecić każdemu. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych , kiedy wszyscy mówili, że nic się nie da zrobić to on działał,a nie zbywał gadkami. Rzetelny i konkretny człowiek na właściwym miejscu. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to tylko Pan Łukasz Koński pomoże!!!!!
S
K
Sylwia K.
Bardzo dziękuję za pomoc. Szybko uzyskałam kredyt w sytuacji kiedy sama odbijałam się od banku do banku. Wszędzie brak zdolności kredytowej, za dużo chwilówek, za niskie dochody.Jeszcze raz dziękuję p. Idzie i p. Andrzejowi.
A
S
S
Andrzej S. Szczecin
Polecam Habza Finanse na wyjście z trudnych sytuacji. Ekspert Pan Roman Gutowski, to pełny profesjonalista. Pomógł mi wyjść z beznadziejnej sytuacji kredytowej. Dziękuję i polecam.
N
Nikola
Bardzo dziękuje Firmie Habza Finanse a w szczególności Pani Małgorzacie Rokita za pełne zaangażowanie profesjonalizm od początku współpracy i pomoc w uzyskaniu kredytu. Próbowałam w różnych firmach, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Pani Małgorzata okazała się bardzo skuteczna i bardzo pomocna. Otrzymałam kredyt, który jestem w stanie spłacać. Pani Małgosiu jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i rozwiązanie moich problemów finansowych. polecam firmę Habza Finanse wszystkim którzy maja ciężka sytuacje.
N
Nikola
Bardzo dziękuje Firmie Habza Finanse a w szczególności Pani Małgorzacie Rokita za pełne zaangażowanie profesjonalizm od początku współpracy i pomoc w uzyskaniu kredytu. Próbowałam w różnych firmach, ale nikt nie potrafił mi pomóc. Pani Małgorzata okazała się bardzo skuteczna i bardzo pomocna. Otrzymałam kredyt, który jestem w stanie spłacać. Pani Małgosiu jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i rozwiązanie moich problemów finansowych. polecam firmę Habza Finanse wszystkim którzy maja ciężka sytuacje.
S
K
Sławek Ka.
HABZA FINANSE .Polecam bardzo .Pani Dorota Budzyńska ekspert z najwyższej półki.Wysoki profesjonalizm,kultura,cierpliwość itp.Mógłbym wymieniać i wymieniać.Super ,że jest taka firma z takimi ludźmi.Jeszcze raz dziękuję Pani Doroto.Pozdrawiam.
E
Ela
Łukasz Koński specjalista. Na medal , uzyskałam pomoc jaka chciałam ... polecam z zamknięty oczami
D
Danuta
Podzielam poprzednie opinię. Pomogli mi wyjść z kłopotów. Pętla zaciskała się coraz bardziej, a mimo to potrafili znaleźć rozwiązanie na moje bolączki.
B
BasiaZ
Polecam Habza Finanse. Doradca Katarzyna Czarnecka wszelkie formalności kredytowe załatwiła szybko i profesjonalnie. Jeśli macie problem w zięciem kredytu to tylko tu Wam pomogą! Moja sprawa była beznadziejna a jednak po kilku dniach starań p. Kasi uzyskałam decyzję pozytywna banku :).Profesjonalni Doradcy w każdej sytuacji służ pomocą i radą.
K
Kuba
Witam Bardzo dziękuję szczególnie Pani Katarzynie Czarneckiej i Pani Dianie Oleszczuk za profesjonalną pomoc w zorganizowaniu i sfinalizowaniu kredytu hipotecznego. Bez pomocy Pań i ich wiedzy byłoby niezwykle ciężko. Panie zawsze były gotowe do pomocy i służyły radą. Jak mawiał klasyk "gorąco polecam tego allegrowicza :)". Dzięki Paniom marzenia się spełniają. Bardzo Paniom dziękuję :D
P
H
Paweł Haba
Pomogli mi wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Dziękuję zwłaszcza panu Romanowi. Polecam.
H
Hanna
Polecam Habza Finanse a szczególnie Pana Romana Gutowskiego za profesjonalną pomoc w moich problemach finansowych. Dziękuje
U
W
W
Urszula W. Warszawa
Serdecznie dziękuję Pani KATARZYNIE CZARNECKIEJ za wspaniałą i mega profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i nie tylko. Nie spodziewałam się, że istnieje firma, a przede wszystkim osoby, które są w stanie pomóc w dosyć skomplikowanej sytuacji finansowej. Bardzo dziękuję za to, że w końcu będę mieć własny kąt i serdecznie polecam.
A
D
Anna D
Habza finanse to super instytucja. Pomogli mi bardzo szybko i sprawnie. Polecam szczególnie Pana Marcelego Kwaśniewskiego. To bardzo miły człowiek i potrafi pomóc każdemu.
M
N
Małgorzata N.
HABZA FINANSE jest to firma profesjonalna! Nie obiecują tylko działają! Szczególnie polecam Pana Romana jest świetnym , profesjonalnym i odpowiedzialnym fachowcem!!! DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE ROMANIE. Jeśli masz problemy to w Habza na pewno Ci pomogą , polecam z całą odpowiedzialnością.
K
M
Kazimiera M.
Polecam Panią Dorotę Budzyńską, bardzo mi pomogła. Jest konkretna i skuteczna a przy tym jest przemiłą i bardzo ciepłą osobą.
B
Basia
Pani Agnieszka Trąbińska to najlepszy ekspert kredytowy i godna zaufania osoba działająca w branży trudnej dla przeciętnego kredytobiorcy. Pani Agnieszka pomogła mi uporać się z trudnym kredytem jakim jest konsolidacja chwilówek i pożyczek pozabankowych. Prowadząc własną działalność gospodarczą mogę stwierdzić, że na drodze biznesowej Pani Agnieszka Trąbińska wykonuje swoja pracę na bardzo wysokim poziomie. Dzięki pomocy kredytowej pani Agnieszki udało mi się uzyskać kredyt konsolidacyjny na 10 lat dzięki czemu uzyskałam ponownie płynność finansową ,a moja firma zaczyna lepiej funkcjonować. Pani Agnieszka klienta, otacza opieką , jest stale pod telefonem, aktywnie i skutecznie uczestniczy w negocjacjach z bankiem. Pani Agnieszka Trąbińska jest cierpliwa ,spokojna wyrozumiała ,ale bardzo zdecydowana w swoim doradztwie, czego osobiście doświadczyłam podczas naszej współpracy. Gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką Trąbińską
D
(
Dominika (Opole)
Gdy już brak nadziei i możliwości... gorąco polecam Panią Katarzynę Czarnecką. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Od pierwszej rozmowy pełna empatii i cierpliwości. Dzięki Habza Finanse, za pośrednictwem Pani Katarzyny udało się skonsolidować chwilówki oraz uzyskać dodatkową gotówkę. Gorąco polecam.
G
Gawlik
Polecam firmę Habza Finanse. Moją sprawę prowadziła pani Katarzyna Czarnecka współpraca była bezproblemowa , pani kasia wszystko zrobia żebym uzyskala kredyt dzięki temu moje problemy z chwilówkami sie skończyły z całego serca bardzo dziękuje :) i polecam moja sytuacja była bardzo trudna myślalam ze nie ma z niej wyjścia ale pani kasia sobie z nią poradziła jestem bardzo jej wdzięczna . Polecam .
T
Z
Tomasz Zet
Pan Roman Gutowski to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Pan Roman byl zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań. Goraco go polecam wszystkim, którzy szukają osoby która pomoże im uzyskać kredyt w sposob sprawny, szybki i bez żadnych problemow.
Z
S
Zadowolony senior
Polecam firmę Habza , uzyskali dla mnie bankowy kredyt na spłatę chwilówek w momencie, gdy już raczej straciłem nadzieję po wyczerpaniu innych możliwości . Usługa trochę kosztowała, ale święta będą spokojne :).Dziękuje Panu Łukaszowi Końskiemu za zaangażowanie i współpracę.
A
(
Anna (podkarpacie)
Profesjonalne podejście. Stały kontakt. Szczególnie polecam panią Angelikę Artymiak, która zajęła się moją sprawą. Udało się uzyskać kredyt na spłatę chwilówek i pożyczek w parabankach. Polecam również pana Łukasza Końskiego, który doprowadził do finalizacji kredytu. Wydawało mi się że jestem w sytuacji bez wyjścia, nieustające telefony od wierzycieli i straszenie komornikiem. Wszystko zakończyło się pozytywnie. Polecam Firmę w 100%
M
Magda
Polecam Gorąco profesjonalna obsługa klienta .Pan Roman Gutowski polecam
M
Małgorzata
Pan Marceli Kwaśniewski. Profesjonalista, załatwił dość sporą kwotę przy niskiej racie. Zawsze służył pomocą i cierpliwie odpowiadał na wszelkie nurtujące pytania. Gorąco polecam
K
Katarzyna
Słowa uznania dla firmy Habza Finanse. Dzięki p. Aleksandrze uzyskałam kredyt konsolidacyjny. Od teraz moje raty są dużo niższe. Polecam każdemu.
K
J
Kasia J
Polecam tę firmę z czystym sumieniem, pomogli bardzo w kwestiach finansowych. Prowadził mnie Pan Łukasz Koński- byłąm pod wielkim wrażeniem nie tylko profesjonalnego podejścia Pana Łukasza ale także kultury osobistej i indywidualnego podjeścia do klienta
M
P
Marcin P.
Habza Finanse pomogła mi w oddłużniu za co bardzo dziękuję. Szczególne podziękowania dla Pana Łukasz Końskiego, który wyprowadził mnie z kłopotów z spłatą chwilówek. Gorąco polecam wszystkim ;)
M
Marek
Szczególnie polecam Panią Agnieszkę Trąbińską. Bardzo miła, kompetentna i życzliwa osoba. Mój kredyt uzyskała w szybkim tempie. Zdecydowanie zna się na tym co robi. Polecam :)
K
Karolina
Dziękuję Pani Agnieszce Trąbinskiej i firmie Habza za to, że w sytuacji bez wyjścia pomogli mi. Pani Agnieszka wykazuje się ogromną wiedzą i sumiennoscią. Jest cierpliwa oraz bardzo skuteczna. Polecam wszystkim , którzy myślą , ze nie ma lepszego jutra.Jedyna taka firma którą mogę nazwać godną zaufania a doradcę czyli panią Agnieszkę osobą pełną profesjonalizmu i szybkości w realizacji powierzonej sprawy. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim panią Agnieszkę.
D
Damain
Pan Konrad Matusiak zaimponował mi posiadaną wiedzą i profesjonalizmem. Gdyby nie On prawdopodobnie nigdy nie wyszedłbym z pętli chwilówek. Jeszcze raz Dziękuję
A
S
Alan Szymański
Serdecznie polecam firmę Habza Finanse. Pani Katarzyna Czarnecka to prawdziwa profesjonalistka. Od pierwszego telefonu konkretnie i bez tracenia czasu.
E
Elwira
Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse że zajęła się moja sprawą. Szczególne podziękowania należą się jedną pani Agnieszce Trąbinskiej. Niezwykle życzliwa, cierpliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej przetrwalam ten ciężki dla mnie okres przy załatwianiu kredytu. Zawsze służąca rada; o każdej porze mogłam zadzwonić... Dziękuję pani Agnieszko
Ł
Łukasz
Szczerze polecam i dziękuję Firmie Habza Finanse z ramienia której moją sprawą zajmowała się Pani Agnieszka Trąbińska. Temat załatwiony bezstresowo, w miłej atmosferze.. jestem w pełni zadowolony! A Pani Pani Agnieszko szef powinien odpalić ładną premię za to jak Pani sumiennie podchodzi do swojej pracy i klientów :) jeszcze raz dziękuję i wszystkim POLECAM!!!
M
Maria
Dziekuje Panu Marcelemu Kwasniewskiemu za pomoc w sytuacji, która wydawala się bez wyjścia. Pana podejście do klienta wystawia najwyższą note firmie Habza Finance. Niemożliwe staje sie możliwe. Szczerze polecam firmę. Szczerze polecam Pana Marcela. Pieknie Panu dziękuję.
P
Piotr
Firma Habza to zespół specjalistów od rozwiązywania trudnych sytuacji finansowych. Pani Katarzyna Czarnecka reprezentująca firmę Habza to ekspert finansowy najwyższej klasy. Indywidualne podejścia do klienta, profesjonalne i empatyczne zaangażowanie do rozwiązania problemu jest Jej receptą na rozwiązanie najtrudniejszych sytuacji. Bardzo dziękuję Pani za pomoc. Polecam każdemu, kto znalazł się w kłopotach i potrzebuje pomocy.
P
Piotr
Firma Habza to zespół specjalistów od rozwiązywania trudnych sytuacji finansowych. Pani Katarzyna Czarnecka reprezentująca firmę Habza to ekspert finansowy najwyższej klasy. Indywidualne podejścia do klienta, profesjonalne i empatyczne zaangażowanie do rozwiązania problemu jest Jej receptą na rozwiązanie najtrudniejszych sytuacji. Bardzo dziękuję Pani za pomoc. Polecam każdemu, kto znalazł się w kłopotach i potrzebuje pomocy.
K
K
Kinga K.
Dziękuje Panu Marcelowi Kwaśniewskiemu. Pełen profesjonalizm jednocześnie przy szybkim i efektywnym działaniu. Wyjaśnił mi wszystkie kwestie związane z warunkami jakie muszą zostać spełnione żeby otrzymać pożyczkę oraz pomógł mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie ofertę. Dzięki Panu Marcelowi cała procedura kredytowa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Polecam korzystanie ze wsparcia pana Marcela, bo zna się na tym co robi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.
A
Anna
Szczerze polecam firme Habza finanse, a szczegolnie Pana Romana Gutowskiego. Dzieki solidnej pracy i zaangazowaniu wybrnelam z powaznych problemow, choc myslalam ze juz nic sie nie da zrobic. Dziekuje bardzo Panu Romanowu i calemu zespoloei Habza finanse.
K
Kamil
Profesjonalizm i idealne podejscie do klienta. Pan Piotr okazał sie profesjonalista. Dziekuje za wspolprace
J
Jolanta
Bardzo dziękuję Pani Izabeli Szermanowicz z Habza Finanse za wszystko co dla mnie zrobiła. Pomogła mi rozwiązać problem z którym ja sama nie dałabym sobie rady. Bardzo miła osoba w pełni profesjonalna. Bardzo życzliwa. Dziekuję równiez Panu Andrzejowi. Napewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy i Pani Izabeli. Polecam !!!
H
Halina
Serdecznie dziękuję Habza Finanse i Pani Agnieszce Trąbińskiej za pomoc w niezwykle trudnej sytuacji finansowej, z której samam z pewnością nie znalazłabym wyjścia. Polecam!
P
D
Paweł D.
Firma Habza, a w szczególności reprezentująca ją Pani Katarzyna Czarnecka to synonim świetnej współpracy, indywidualnego podejścia do klienta oraz profesjonalizmu. Trudna sytuacja, którą Pani Czarnecka rozwiązała na najwyższym poziomie, z poważnym podejściem i przede wszystkim - sukcesem, w pełni satysfakcjonuje mnie jako klienta. Tak było za pierwszym razem, kiedy współpracowałem z Habzą i to przekonało mnie, że warto zwrócić się do firmy jeszcze raz. Nie zawiodłem się. Bardzo dziękuję za Pani pomoc.
A
Aleksandra
Chciałabym Bardzo podziękować Habza Finanse wyciągła mnie z długów za co jestem wdzięczna nasza współpraca była bardzo fajna i szybka jak najbardziej polecam
J
Jarek
Podziękowania dla firmy Habza Finanse, a w szczególności dla pana Pawła Myślińskiego. Błyskawiczna reakcja, stały kontakt telefoniczny oraz pozytywne zakończenie sprawy. Pełen profesjonalizm. POLECAM!!!
M
Mateusz
Szybko, sprawnie, skutecznie. Podziękowania dla Pana Mateusza! Pozdrawiam i polecam!!
M
Marta
Oceniam zdecydowanie pozytywnie. Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy. Polecam firmę HABZA Finanse. Pani Izabela, z którą miałam przyjemność współpracować, to osoba Godna Zaufania.
L
Lucyna
Witam. Wielkie podziękowania firmie Habza, a w szczególności chciałabym bardzo podziękować i polecić Panią Izabellę Szermanowicz. Moja sytuacja była bardzo beznadziejna nie widziałam z niej wyjścia, praktycznie już się poddałam, ale Pani Iza pomogła mi wrócić do Normalnego życia. Naprawdę pełen profesjonalizm i zaangażowanie oraz super Kontakt. Polecam. 6+.
P
Poznanianka
Jestem jak najbardziej zadowolona z pomocy jaka udzieliła mi firma Habza Finanse, a w szczególności Pani Ewa Czupajło oraz Pan Mateusz Strzeżek. Profesjonalne podejście do sprawy, bardzo miły kontakt oraz co najważniejsze pozytywne rozwiązanie problemu. Polecam w 100 %.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.