Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

Doradztwo prawne na najwyższym poziomie

Radcy prawni
ul. Wawelska 15b, 02-034 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna
ul. Wawelska 15b, 02-034 Warszawa Ochota, mazowieckie
Telefon
Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

Informacje

Opis działalności firmy Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna w Warszawa
Prowadzimy kancelarię radców prawnych i adwokatów, która nosi nazwę Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Działamy w zawodzie już od 1991 roku i zajmujemy się przede wszystkim doradztwem prawnym na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych w szerokim zakresie. Naszymi klientami są zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze. Zapewniamy, że do każdego przypadku podchodzimy z dużym zaangażowaniem, podejmując się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych spraw.

Zatrudnieni w kancelarii prawnicy posiadają bogatą wiedzę z zakresu prawa gospodarczego. Dysponujemy również wieloletnim doświadczeniem w branży, które zdobyliśmy świadcząc usługi doradcze na rzecz polskich firm, a także inwestorów zagranicznych, którzy prowadzą swoją działalność w różnych branżach oraz sektorach gospodarki.

Naszym priorytetem jest pomoc Klientom w rozwiązywaniu ich problemów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. W ramach naszej działalności zajmujemy się obsługą prawną firm w zakresie takich dziedzin prawa, jak:
- prawo podatkowe,
- prawo energetyczne,
- prawo farmaceutyczne,
- prawo spółek handlowych,
- prawo pomocy publicznej,
- prawo karne i gospodarcze,
- prawo zamówień publicznych,
- prawo własności intelektualnej,
- prawo konkurencji i konsumentów,
- prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi szeroko rozumiany konsulting. Podejmujemy się prowadzenia spraw związanych z bankowością i finansami oraz papierami wartościowymi. Działamy także jako pełnomocnicy podczas procesów sądowych oraz arbitrażowych. Ponadto zajmujemy się arbitrażem międzynarodowym oraz prowadzeniem spraw związanych z ochroną środowiska.

Posiadamy wiedzę z zakresu nieruchomości, inwestycji budowlanych oraz reprywatyzacji, dzięki czemu wszelkie usługi w tym zakresie świadczymy na najwyższym poziomie. Nasi prawnicy nieustannie starają się poszerzać swoją wiedzę i studiują zmieniające się przepisy prawne.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kancelarią Sołtysiński Kawecki & Szlęzak z Warszawy.
Zasięg działania
Firma Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna z Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń