Emesthetic Clinic Ewelina Maślanka-Opyd

Zabiegi kosmetyczne i terapie lecznicze dla skóry.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Posag 7 Panien 20 U7, 02-495 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Emesthetic Clinic Ewelina Maślanka-Opyd
ul. Posag 7 Panien 20 U7, 02-495 Warszawa mazowieckie
NIP
5223237233
Telefon
Emesthetic Clinic Ewelina Maślanka-Opyd

Informacje

O nas
W dniach 12-13 stycznia, 9-10 lutego oraz 8-9 marca oferujemy promocję na osocze bogatopłytkowe.
Opis działalności firmy Emesthetic Clinic Ewelina Maślanka-Opyd w Warszawa
Prowadzimy Gabinet Kosmetologii Estetycznej o nazwie Emesthetic Clinic, którego placówka znajduje się na terenie Warszawy. Właścicielką działalności jest Ewelina Maślanka-Opyd.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów kosmetycznych, w szczególności anty-aging, terapiach leczniczych skór trudnych i problematycznych, zabiegach ujędrniających oraz modelujących ciało, a także profilaktyce przeciwstarzeniowej. Działamy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń Hi-Tech.

Zapewniamy Państwu usługi związane z kosmetologią estetyczną. Zaliczamy do nich wszystkie zabiegi mające na celu odmłodzenie skóry, a także utrzymanie jej w dobrej kondycji. W tym zakresie proponujemy laseroterapię, mezoterapię igłową oraz mikroigłową. Przy tym zabiegu wykorzystujemy stymulatory tkankowe, czyli preparaty pobudzające tkanki do aktywnego działania.

Proponujemy również zabieg Thermage. Jest to nieinwazyjna metoda termoliftingu, która pozwala na poprawienie elastyczności i jędrności skóry. W celu jej przeprowadzenia wykorzystuje się zdolność przenikania fal radiowych wgłąb skóry. Wówczas dochodzi do stymulacji fibroblastów i produkcji nowych włókien kolagenów, przez co skóra staje się napięta, zagęszczona oraz ujędrniona.

Nasza oferta to też makijaż permanentny brwi i ust. Jest to idealne rozwiązanie dla pań, która chcą zadbać o oprawę oka, podkreślić kolor ust lub swoje walory urody, bez konieczności wykonywania makijażu samodzielnie każdego dnia. Makijaż ten zapewnia długotrwały efekt utrzymujący się nawet do kilku lat.

Specjalizujemy się także w trychologii. Jest to dziedzina medycyny estetycznej skupiająca się na rozwiązywaniu problemów skóry głowy oraz włosów. W tym zakresie pracujemy nad stanami zapalnymi, łuszczycą, nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy, łupieżem oraz nadmiernym wypadaniem włosów.

Przeprowadzamy też zabiegi na ciało, które mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Proponujemy endermologię LPG, która pozwoli na pozbycie się cellulitu, a także wymodelowanie sylwetki. Wykonujemy również lipolizę iniekcyjną czy odprężający masaż klasyczny.

Zapraszamy do kontaktu z salonem Emesthetic Clinic z Warszawy!
Zasięg działania
Firma Emesthetic Clinic Ewelina Maślanka-Opyd z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń