"Level" Zakład Instalacyjno-Budowlany Adam Kwiatkowski

Hydraulicy
ul. 11 Listopada 40, 03-436 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma "Level" Zakład Instalacyjno-Budowlany Adam Kwiatkowski prowadzi działalność w branży Hydraulicy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Level" Zakład Instalacyjno-Budowlany Adam Kwiatkowski poprzez email: level@vip.interia.pl lub telefon: (22) 61... .
Adres wykonywania działalności przez "Level" Zakład Instalacyjno-Budowlany Adam Kwiatkowski to ul. 11 Listopada 40, 03-436 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że "Level" Zakład Instalacyjno-Budowlany Adam Kwiatkowski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
R
S
Piotr Rybak-instalacje sanitar
Bardzo poważny i solidny kontrahent. Pełen profesjonalizm i zawodowstwo. Słowo Prezesa warte więcej niż "jakieś" papiery. Szczerze Polecam. Współpracuję z Firmą "LEVEL" około 3 lat- nigdy nie dali plamy.
W
M
U
Wspólnota Miszkaniowa ul.Naprzełaj
FIRMA lEVEL wymieniła piony i poziomy instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku mieszkalnym administrowanym przez Wspólnote Mieszkaniową jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą polecamy z czystym sumieniem
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.