Skup Złomu Praga Żerań Białołęka Bródno - Metal Mat

Sprawne i rzetelne transakcje

Złom i surowce wtórne
ul. Golędzinowska 21, 03-302 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię
Skup Złomu Praga Żerań Białołęka Bródno - Metal Mat
ul. Golędzinowska 21, 03-302 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
NIP
1131002431
Telefon
Skup Złomu Praga Żerań Białołęka Bródno - Metal Mat

Informacje

Opis działalności firmy Skup Złomu Praga Żerań Białołęka Bródno - Metal Mat w Warszawa
Firma Metal-Mat powstała w 2005 roku. Siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Marzena Kieszkowska.
Produkty i usługi
Prowadzimy skup złomu. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej kwestii. Firma Metal-Mat funkcjonuje w branży już od piętnastu lat. Taki staż sprawił, że świadczone przez nas usługi zostały dopracowane do perfekcji. Przez lata prowadzenia działalności daliśmy się poznać jako solidna firma i zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Skupujemy taki surowce jak:
* metale kolorowe:
- cyna,
- miedź,
- ołów,
- żeliwo,
- aluminium,
- mosiądz,
- brąz;
* kable elektryczne;
* złom stali stopowych;
* elementy elektroniki;
* elektroodpady;
* zużyte akumulatory.


Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy sprawne i rzetelne transakcje. Odbieramy złom od klienta. Podstawiamy kontener i przewozimy surowce na złomowisko. Zatrudniani przez nas pracownicy są sumienni i profesjonalni. Obsługujemy teren Warszawy i okolice. Mamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Metal-Mat.
Zasięg działania
Firma Skup Złomu Praga Żerań Białołęka Bródno - Metal Mat z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

Ochrona środowiska

23.07.2023

Skup złomu Metal Element zapewnia konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności oraz fachową i kompleksową obsługę. Jest on legalnie działającą firmą, która posiada stosowne zezwolenia na transport oraz składowanie odpadów. Wystawia karty KPO- Karty Przekazania Odpadów, oraz FV. Dodatkowo doradza w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

Elektroodpady

17.05.2023

Metal Element to firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu. Przyjmuje między innymi złom stalowy, żeliwo, metale kolorowe, kable elektryczne i elementy elektroniki takie jak płyty główne, procesory, ramy i karty rozszerzeń. Oprócz tego do skupu można oddać makulaturę, zużyte akumulatory i elektroodpady.

Złomowisko

28.03.2023

Skup złomu Metal Element cieszy się bardzo dobrą opinią. Klienci cenią go za fachową i kompleksową obsługę, dogodne warunki płatności oraz bardzo dobre ceny. Firma posiada stosowne zezwolenia na transport i składowanie odpadów. Zawsze wystawia karty KPO, czyli Karty Przekazania Odpadów, a także FV.

Makulatura

19.01.2023

Jednym z pozyskiwanych przez skupy surowców jest makulatura. To niepotrzebne bądź zniszczone wyroby papiernicze, które nadają się do wtórnego wykorzystania. Należą do nich między innymi uszkodzone egzemplarze z księgozbioru, wadliwie wykonane znaczki pocztowe, nieprzydatne arkusze drukarskie oraz arkusze z wadami. Do tej grupy należą też magazyny, materiały reklamowe, a nawet kartony.

Złom stalowy

24.11.2022

Skup złomu zajmuje się skupem i sprzedażą różnego rodzaju surowców. Przyjmuje między innymi złom stalowy i żeliwo, metale kolorowe, w tym miedź, aluminium, ołów, cynk i brąz, a także złom stali stopowych. Oprócz tego skupowi podlegają kable elektryczne, elementy elektroniki, elektroodpady, makulatura, zużyte akumulatory oraz złom metali rzadkich i narzędziowych.

Metale kolorowe

14.09.2022

Metale kolorowe, zwane też metalami nieżelaznymi, to metale i stopy metali, które nie zawierają w sobie domieszki żelaza. Do tej grupy można zaliczyć między innymi miedź i jej stopy, aluminium, ołów, glin, tytan, złoto oraz srebro. Metale nieżelazne dzieli się na trzy grupy: metale lekkie, ciężkie i pozostałe metale o mniejszym zastosowaniu. Tego rodzaju surowce bardzo chętnie nabywane są przez skupy złomu.

Skup złomu

02.07.2022

Skup złomu to miejsce, w którym przyjmowane są różnego rodzaju odpady metalowe. Firmy prowadzące taką działalność, zajmują się przetwarzaniem i dalszą odsprzedażą pozyskiwanych surowców. Skupy nabywają między innymi stal, metale kolorowe, urządzenia elektryczne, makulaturę, a także elektroodpady, czy zużyte akumulatory.

Złom

09.05.2022

Złomem nazywane są przedmioty metalowe, które przeznaczone są do wykorzystania w procesie recyklingu. Obejmuje on odzyskiwanie i przetwarzanie złomu z gotowych produktów, bądź konstrukcji, a także ze złomu przemysłowego poprzez ich ponowne przetopienie. Do złomu można zaliczyć metalowe odpady produkcyjne, elementy konstrukcji pochodzące z rozbiórek oraz urządzenia i ich części.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
To jeden z lepszych skupów złomu w mieście. Zapewniają rzetelną obsługę i uczciwe wyceny. Serdecznie polecam.
P
Pawik_mat
Ochrona środowiska jest dla mnie bardzo ważna, dlatego złom sprzedaje do Metal-Mat. Innych również zachęcam do tego samego :)
A
Atokes
Pomagają pozbyć się odpadów. Do pracy podchodzą profesjonalnie i widać to na pierwszy rzut oka.
M
Majeczka28
To się nazywa skup złomu! Nie mam żadnych zastrzeżeń.
I
Ipati677
Oferują naprawdę atrakcyjne ceny za surowce. Warto zapoznać się z ofertą.
V
Vezyk
Dla mnie klasa. Polecam Metal-Mat.
O
Odpowiedz
Miałem akurat trochę elektroodpadów. Sprzedałem je do Metal-Mat i zarobiłem dobre pieniądze :)
J
Jisipohaga314
Jak najbardziej polecam. Zajmują się również odbiorem złomu.
C
Cebulka_kc
Porządny skup złomu. Solidny i w pełni profesjonalny.
O
Orijoc841
Znają się na swojej robocie i dobrze płacą za surowce. O to chodzi.
W
Wrzosowa_pani
Polecam ten skup złomu. Super obsługa.
M
Michalek477
Dobre ceny za metale kolorowe. Właśnie sprzedałem, więc chciałem dać znać.
U
Uvuvoqa577
Bardzo odpowiada mi działalność tego skupu złomu. Wszystko przebiega tutaj fachowo i bardzo sprawnie. Widać, że pracują tam rzeczowi ludzie :D

Słowa kluczowe