Biuro Geodezyjne "Glob-K&Z"

Geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych

Geodezja
ul. Komorska 48a, 04-161 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 425 19 40
696456490
glob@geodezja.pl
602632038
Tłuszcz ul. Polna 5 a
696456490
Serock ul. Warszawska 24
227826519
http://www.glob-kz.pl
Biuro Geodezyjne "Glob-K&Z"

Informacje

O nas
Usługi z zakresu geodezji, budownictwa i architektury okazują się potrzebne każdemu z nas. Czy interesuje nas obsługa instalacji wodno-kanalizacyjnych, inwentaryzacja, mapa prawna do zasiedzenia, czy też wykonanie szczegółowych projektów zagospodarowania działek, nie możemy obyć się bez profesjonalnej pomocy. Oferuje nam ją Biuro Geodezyjne "Glob-K&Z".

Geodezja, architektura i branża budownicza to nasze specjalności. Mamy profesjonalną kadrę pracowniczą i duże doświadczenie – wykonaliśmy ponad 5500 zleceń. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych usług, między innymi: wykonujemy mapy do celów projektowych i prawnych, budowę domów oraz mniejszych obiektów, rozbudowę istniejących budynków, zbieramy dane pomiarowe, ocieplamy budynki, wykonujemy różne instalacje.

Zgłoś się do nas! Wykonujemy profesjonalne prace. Najlepsza geodezja i kartografia, idealna architektura i budownictwo tylko z Glob-K&Z! Polecamy!
Opis działalności
Glob-K&Z wykonuje prace z zakresu geodezji i kartografii, świadczy również usługi z branży architektury i budownictwa. Nasz cel to profesjonalne wykonanie pracy i zadowolenie Klienta.
Produkty i usługi
Nasza oferta:

Usługi geodezyjne:
- wykonanie map do celów projektowych (w wersji analogowej i numerycznej),
- mapy prawne (podziały nieruchomości, mapy do zasiedzenia, mapy do celów sądowych),
- obsługa inwestycji (drogowych, budowlanych, urządzeń podziemnych) i inwentaryzacji geodezyjno-architektonicznych, niezbędnych dla uzyskania zaświadczeń o samodzielności lokali.

Budownictwo:
- budowa domów w stanie surowym otwartym, surowym zamkniętym, deweloperskim,
- budowa obiektów (ogrodzeń, chodników, tarasów, podjazdów, śmietników, szamb, elementów odwadniających),
- obsługa instalacji wodno-kanalizacyjnych i c.o (doradztwo techniczne, pompy ciepła, solary, instalacje tradycyjne),
- indywidualne prace budowlane (ocieplenia budynków, prace dekarskie, ciesielskie, glazurnicze, instalacje elektryczne).

Usługi architektoniczne:
- wykonanie projektów zagospodarowania działek,
- projekty budynków mieszkalnych oraz gospodarczych,
- adaptacja oraz rozbudowa istniejących budynków,
- przygotowanie dokumentacji do warunków zabudowy.

Skaning laserowy:
- nowoczesne, szybkie zebranie danych pomiarowych obiektu.

firma GLOB-K&Z wprowadziła nową technologię pozyskiwania danych poprzez skanowanie laserowe 3D. Technologia skaningu laserowego pozwala w bardzo krótkim czasie na zebranie dokumentacji 3D, czyli danych pomiarowych trójwymiarowego modelu obiektu. Model jest generowany przez „chmurę punktów” posiadających dane XYZ z odpowiednią rozdzielczością w zależności od potrzeb.

Skaner Fokus 3D firmy Faro pozwala na uzyskanie kompletnego modelu cyfrowego całego obiektu. Skaner rejestruje nawet do miliona punktów pomiarowych na sekundę, przy czym powierzchnie są odwzorowywane z wysokim poziomem szczegółowości i w wysokiej rozdzielczości a nieznaczne odchylenia wymiarowe wynoszące ok. 0,1 procenta mieszczą się w tolerancjach DIN, których przestrzeganie w budownictwie jest obowiązkowe.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w takich branżach, jak: geodezja, architektura, budownictwo.
Geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych
Skanning laserowy
Wprowadzona technologia umożliwia wykonanie usług w wielu dziedzinach gospodarki a zwłaszcza:
Architektura, inżynieria budowlana
Ochrona zabytków
Przemysł
Kryminologia, wypadki, zagrożenia
Transport drogowy i kolejowy
Produkcja filmów i gier
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, legionowski, nowodworski, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, wołomiński, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
WD
Firma wykonała dla mnie kompleksową obsługę geodezyjną budowy budynku jednorodzinnego, adaptowała gotowy projekt który kupiłem od Maratora oraz załatwiła wszystkie niezbędne dokumenty do pozwolenia na budowę. Wszystko poszło sprawnie więc zleciłem im budowę domu w stanie SSO. Dom wybudowali mi w ciągi sześciu tygodni. Jestem zadowolony ze współpracy z firmą i chętnie Polecam innym.
K
-
B
Klient - Bemowo
Firmie zleciłem wykonanie regulacji działki, ponieważ wielu od początku lat 90 miałam rozbieżność powierzchni wykazanej w księdze wieczystej i w gminie. Przez prawie dwadzieścia lat walczyłam o sprostowanie i wyjaśnienie rozbieżności, niestety bez skutecznie. Dzięki zaangażowaniu właściciela sprawa została wyjaśniona i dzięki opracowaniu geodezyjnemu odzyskałam 20m2 nieruchomości. Trwało to ponad rok, ale z pozytywnym skutkiem!
Z
K
zadowolony klient
polecam
D
Z
W
Deweloper z Wawra
Zleciłem wykonanie mapy do celów projektowych firmie i zostałem mile zaskoczony ponieważ została została wykonana w terminie i naprawdę w rozsądnej cenie. Miałem złe doświadczenia z innymi geodetami a tą firmę mogę stanowczo polecić.