Kosmetologia Medyczna Wioleta Szot

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Umińskiego 28 lok. 11, 03-984 Warszawa Praga-Południe, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)

Informacje

Firma Kosmetologia Medyczna Wioleta Szot z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Salony i gabinety kosmetyczne.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 697 406... lub mailowy: wioletaszot@gmail.com
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Kosmetologia Medyczna Wioleta Szot. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Umińskiego 28 lok. 11, 03-984 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.22608N, 21.09885E. [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kosmetologia Medyczna Wioleta Szot. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
M
L
Monika L
Wykonywałam u Pani Wiolety serie zabiegów termoliftingu mikroiglowego. Jestem absolutnie zachwycona- skóra jest jędrna, wygładzona, pozbyłam się tez irytujących mnie rozszerzonych porów. Zdecydowanie polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.