Przedsiębiorstwo Geotechniczne GeoGT

Odwierty, badania laboratoryjne i sporządzanie dokumentacji geologicznych

Geolodzy i geofizycy
ul. Przerwana 11 U2, 02-484 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Geotechniczne GeoGT

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy GeoGT znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo geotechniczne prowadzi też oddział w Szczecinie. Od 2010 roku zajmuje się pracami z zakresu geologii, geotechniki i hydrogeologii. Realizuje zlecenia od firm, osób fizycznych i instytucji na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, w tym w Szwecji.
Produkty i usługi
Realizacja inwestycji budowlanych w każdym przypadku musi zostać poprzedzona starannymi badaniami terenowymi. Ich wykonywaniem zajmuje się od ponad dekady GeoGT. Firma zatrudnia doświadczonych geologów i geofizyków i inwestuje w sprzęt do inwazyjnych i nieinwazyjnych badań. Dysponuje wiertnicami na samochodach, wiertnicami ręcznymi, a także takimi urządzeniami jak płyty VSS, lekkie płyty dynamiczne, sondy dynamiczne DPL, ścinarki obrotowe oraz penetrometry tłoczkowe. Badania terenowe i laboratoryjne pobranych próbek gruntu i wody wykonywane są przez GeoGT w ramach przygotowań do budowy obiektów mieszkalnych, w tym domów jednorodzinnych i bloków, magazynów, budynków handlowych i usługowych, a także biurowców, stacji paliw, instalacji podziemnych, wałów przeciwpowodziowych, elektrowni i dróg żelaznych oraz kołowych.

Efektem badań terenowych i laboratoryjnych są w zależności od skomplikowania warunków gruntowo-wodnych albo kategorii obiektu takie opracowania jak:
-opinie geotechniczne,
-projekty geotechniczne,
-dokumentacje badań podłoża gruntowego,
-projekty robót geologicznych,
-dokumentacje geologiczno-inżynierskie.

Poza badaniami nośności gruntów, na których planowane są inwestycje, GeoGT oferuje również sprawdzanie ziemi pod kątem zanieczyszczeń i sporządzanie niezbędnych projektów oraz dokumentacji geologicznych związanych z odwiertami pod pompy ciepła.

Pytania dotyczące działalności GeoGT można kierować za pośrednictwem poczty e-mailowej albo zadawać telefonicznie. Więcej informacji o ofercie znajduje się też na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

vss,