Wulkanizacja, wymiana opon, naprawa opon Szczepański Krzysztof

Wulkanizacja opon w niemal wszystkich pojazdach - serwis i wymiana

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Bukowiecka 9, 03-676 Warszawa Targówek, mazowieckie
(16 opinii) napisz opinię
Wulkanizacja, wymiana opon, naprawa opon Szczepański Krzysztof
ul. Bukowiecka 9, 03-676 Warszawa Targówek, mazowieckie
NIP
5242162737
Telefon
Wulkanizacja, wymiana opon, naprawa opon Szczepański Krzysztof

Informacje

Opis działalności firmy Wulkanizacja, wymiana opon, naprawa opon Szczepański Krzysztof w Warszawa
Firma wulkanizacja powstała w 1998 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem jest Krzysztof Szczepański.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim usługami wulkanizacyjnymi. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze oraz innego typu. W naszym warsztacie zamontujemy Państwu każdą oponę od 12'' do 56''.

Zakres prac, jaki wykonujemy to:
- serwis opon osobowych,
- serwis opon terenowych,
- serwis opon dostawczych,
- serwis opon tir,
- serwis opon autobusowych,
- serwis opon maszyn budowlanych,
- serwis opon maszyn rolniczych.

Poza tym prowadzimy sprzedaż opon nowych i używanych. Podejmujemy się także montażu i demontażu kół oraz opon. Dodatkowo zapewniamy komputerowe wyważanie kół stalowych, kół aluminiowych.

Do naszych zadań wlicza się też konserwacja opon i ich naprawa serwisowa. Wstawiamy również na zimno łatki i kołki. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość przechowania opon przez zimę czy lato.

Pracują u nas jedynie najlepsi specjaliści. Dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom zapewniają usługi najwyższej jakości. Wykorzystujemy też nowoczesny sprzęt najnowszej generacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego warsztatu w Warszawie.
Zasięg działania
Firma Wulkanizacja, wymiana opon, naprawa opon Szczepański Krzysztof z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(16 opinii) napisz opinię
M
Marcin
Zawsze fachowe podejście do wykonywanej pracy. Polecam!
M
Monika
Polecam warsztat, dobre doradztwo, przystępna cena.
P
Patryk
Marne miejsce. Odjechałem z niedokręconym kołem. To błąd krytyczny, który mógł skończyć się różnie... Nie polecam! Ci ludzie nie wiedzą co robią.
R
Roksana
Polecam ten warsztat. Obsługa miła, konkretna. Naprawa przedziurawionej opony zrobiona od ręki za niewielkie pieniądze. Naprawdę warto.
Z
Zofia
Oponę naprawili od razu. Zdemontowali ją na specjalnym urządzeniu. Mechanik podał mi wycenę usługi. Koszt końcowy zgadzał się z początkowymi ustaleniami. Opona jest bezpieczna i zrobiłam już na niej kilkaset kilometrów.
O
Oskar
Udało im się zreperować oponę w moim autobusie. Byłem pod wrażeniem nowoczesności stanowisk naprawczych, na jakich pracują. Polecam za solidne wykonanie i uczciwą cenę.
M
Małgorzata
Świetna obsługa, mechanik od ręki wymienił mi opony na nowe. Korzystam z ich przechowalni, bo w niezłej cenie, można spokojnie przechowywać opony do kolejnego sezonu.
M
Maksymilian
Polecam ten warsztat, ponieważ pracują tu bardzo odpowiedzialni mechanicy. Od razu wiedzieli, czy opona nadaje się do naprawy i czy nie będzie to stwarzało dla mnie zagrożenia. Za pierwszy razem udało im się załatać pęknięcie w oponie od mojej maszyny rolniczej. Za drugim razem odmówili naprawy, ponieważ pęknięcie było zbyt rozległe. Dziękuję za uczciwe podejście do tematu i polecam.
K
Konrad
Złapałem gumę, ale na szczęście okazało się, że opona nadaje się do zregenerowania. W tym warsztacie mają odpowiedni sprzęt do zgrzewania opon. Cena za naprawdę była przystępna.
L
Leszek
Jak najbardziej polecam ten warsztat. Mechanicy bardzo sprawnie demontują i montują nowe opony. Mają do tego specjalistyczne stanowiska i montażownice. Dzięki temu jako Klient nigdy nie czekam długo.
L
Leszek
Idealnie się z nimi współpracuje. W wyspecjalizowanych oponach są bardzo biegli. Wiedzą o nich wszystko.
P
Patrycja
Konserwacja opon wykonana dokładnie tak, jak powinna. Dzięki temu mam pewność, że jest bezpiecznie.
Z
Zbyszek
Zawsze wiedzą, co zrobić z pękniętą oponą. W moim przypadku są to drogie rzeczy i nie mogę pozwolić sobie na to, by co chwilę kupować nowe.
M
Marcin
Jeżdżę tutaj z moimi maszynami rolniczymi. Koła do nich są bardzo wymagające i należy zająć się nimi w odpowiedni sposób.
P
K
Pot Karpacki
Świetnie zajmują się kołami. Można im w pełni zaufać. Wiedzą, jak zabrać się do naprawy.
E
Ewelina
Co roku jeżdżę do nich na zmiany opon. To bardzo dobre usługi. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś było nie tak, jak powinno.