Mix-Bud Maciej Pawłowski

Posadzki żywiczne w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym

Posadzki przemysłowe
ul. Keniga 15, 02-495 Warszawa Ursus, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mix-Bud Maciej Pawłowski
ul. Keniga 15, 02-495 Warszawa Ursus, woj. mazowieckie
NIP
8252192799
Telefon
Mix-Bud Maciej Pawłowski

Informacje

Opis działalności firmy Mix-Bud Maciej Pawłowski w Warszawa
Firma Mix-Bud została założona przez Macieja Pawłowskiego. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Wykonujemy posadzki żywiczne.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Mix-Bud szczególnie polecamy Państwu wykonanie posadzek żywicznych, dlatego, że to nawierzchnie charakteryzujące się doskonałymi parametrami użytkowymi. Produkuje się je głównie z ciekłej żywicy epoksydowej oraz innych dodatków i utwardzaczy. Ze względu na swoją trwałość znalazły zastosowanie w halach przemysłowych i magazynach, bo były w stanie wytrzymać wielotonowy nacisk maszyn i towarów. Jednak w związku z nowymi trendami w budownictwie mieszkaniowym coraz więcej projektantów i dekoratorów wnętrz decyduje się na wykonanie posadzek w apartamencie lub domu jednorodzinnym.

Podłoga żywiczna to świetny wybór, dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie w stylu industrialnym lub loftowym. Warto przy tym dodać, że efekt zimnej i surowej podłogi można bardzo łatwo zniwelować, za pomocą dodatków, takich jak meble, tynki strukturalne, tapety i inne elementy aranżacyjne.

Nasza firma od kilku lat wykonuje trwałe posadzki żywiczne, które Klienci chwalą sobie nie tylko przez wzgląd na ich wygląd. Przede wszystkim takie podłogi nie mają spoin i łączeń, do których dostaje się kurz, okruchy po jedzeniu i inne zabrudzenia. Łatwo je utrzymać w czystości, szczególnie że są odporne na kontakt z większością preparatów chemicznych. Poza tym posadzka żywiczna dobrze znosi częsty ruch pieszych i wysoką eksploatację. Nawet remonty i relokacja mebli, ciężkich sof czy szafek nie powinna jej zniszczyć. Podłogi nie nasiąkają wodą i nie puchną, jak to dzieje się w przypadku wielu paneli podłogowych z drewna. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom stały się naprawdę popularne, więc coraz częściej wykonujemy:
- posadzki żywiczne w salonie
- posadzki żywiczne w sypialni,
- posadzki żywiczne w łazience,
- posadzki żywiczne w kuchni.

Osoby zainteresowane wykończeniem mieszkania, apartamentu lub domu posadzką z żywicy, zapraszamy do kontaktu - firma Mix-Bud z Warszawy.
Zasięg działania
Firma Mix-Bud Maciej Pawłowski z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe