Wajakom Sp. z o.o. Sp.k. w Panoramie Firm

Wajakom Sp. z o.o. Sp.k.

Serwis i wynajem maszyn budowlanych.

pl. Czerwca 1976 r. 2
02-495 Warszawa, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
Informacje

Opis działalności

Serwis maszyn budowlanych. Mobilny serwis maszyn budowlanych. Wynajem maszyn budowlanych. Najem maszyn budowlanych. Pośrednictwo w najmie maszyn budowlanych. Wynajem, Serwis: Równiarka drogowa, Recykler, Rozsiewacz, Rozsypywacz, Walec wibracyjny, walec drogowy, Koparko-Ładowarka, Ciągniki rolnicze o wysokiej mocy, Stabilizator gruntu, Massey ferguson, John Deere, Mista, Cat, Wirtgen, Hamm.

Marki i specjalizacje

Ciągniki rolnicze o wysokiej mocy, stabilizator gruntu, massey ferguson, john deere, mista, cat, wirtgen, hamm, bomag, case, budowa dróg, modernizacja szlaków kolejowych.

Produkty i usługi

Firma WAJAKOM Sp. z o.o. Sp. K. wiąże zespół ludzi maxymalnie zaangażowanych. A co się z tym wiąże energiczną, prężną, gotową na ciężkie wyzwania, pełną chęci do realizacji wymagających zadań, co nierozerwalnie wiąże się z uzyskiwaniem doświadczenia na trudnym rynku budowlanym. Wszystko co robimy, wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest wykonywanie stabilizacji podłoża przede wszystkim w dziedzinie kolejnictwa. Wykonawstwo prac na wysokim poziomie jest możliwe dzięki stosowaniu szeroko rozumianej innowacyjności w temacie użytkowanych spoiw. Do których firma nasza ma nieograniczony i swobodny dostęp w obrębie całego Kraju, gdyż prowadzimy również dystrybucję spoiw cementowych z 3 renomowanych koncernów cementowych oraz sprzedaż spoiw wapiennych z koncernu Lhoist Polska Sp. z o.o.

Strategicznym kierunkiem rozwoju naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie naszych klientów, kontrahentów jak również umacnianie pozycji na rynku oraz stopniowe rozszerzanie naszej oferty handlowej, dlatego nieustannie i z wielkim zapałem pracujemy nad tym aby specjalizacja nasza w niedługim czasie rozszerzyła się również o wykonawstwo obwałowań przeciwpowodziowych.

Dysponujemy również pomocą projektową w dziedzinie drogownictwa i gotowi jesteśmy na realizację zadań typu "projektuj i buduj".

• Prowadzimy wynajem maszyn z operatorami bądź same urządzenia.
• Uczestniczymy również w pośrednictwie wyszukiwaniu maszyn i wynajmowaniu w całej Polsce.
• Jeśli Twoja maszyna stoi i nie masz dla niej pracy odezwij się do nasz a My pomożemy znaleźć Ci dla niej Prace.
• Jeśli poszukujesz Maszyny zadzwoń do nas ale znajdziemy dla Ciebie sprzęt który jest najbliżej Ciebie i w najlepszej cenie.
• Stabilizacje drogowe, kolejowe
• Dystrybucja cementu, wapna, popiołów oraz pozostałych spoiw i materiałów budowlanych
• Mobilny serwis maszyn budowlanych, Naprawa maszyn budowlanych
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
pl. Czerwca 1976 r. 2
02-495 Warszawa, woj. mazowieckie