"Therapea" Agnieszka Stój

Rehabilitacja
ul. Rakietników 30 lok. 2, 02-495 Warszawa Ursus woj: mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
NIP
5221114638
Telefon

Informacje

Firma "Therapea" Agnieszka Stój z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Rehabilitacja.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Therapea" Agnieszka Stój poprzez telefon: (22) 46... .
Adres wykonywania działalności przez "Therapea" Agnieszka Stój to ul. Rakietników 30 lok. 2, 02-495 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Therapea" Agnieszka Stój w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii
M
Marta
Super miejsce i super usługi
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.