Instal Adam Hryszko

Profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Rakuszanki 2/46, 02-496 Warszawa Ursus, mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Instal Adam Hryszko

Informacje

Opis działalności
Jako firma Instal z Warszawy zajmujemy się elektroinstalatorstwem nieprzerwanie od 2008 roku. Właścicielem jest Adam Hryszko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W branży elektroinstalatorstwa i energetyki znaleźliśmy dla siebie szansę na własną działalność. Zdobyliśmy niezbędne uprawnienia, narzędzia oraz dostęp do wysokiej jakości materiałów, co umożliwiło nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Z naszej oferty korzystali już wszyscy, w trakcie 13 lat obecności na rynku współpracowaliśmy z firmami budowlanymi, hotelami, firmami o różnych profilach działalności, a także instytucjami. Z usług korzystali również Klienci indywidualni.

Nasza kadra pracownicza podejmuje się wykonania montażu lin kablowych NN i SN, rozdzielni głównych, a także wszelkiego rodzaju złącz i przyłącz. Obsługujemy zarówno instalacje silnoprądowe jak i słaboprądowe oraz bez problemu zapewniamy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne. Dla przykładu możemy wykonać instalacje odgromowe, zapewnić oświetlenie wnętrz i terenu, iluminacje budynków a także wielu innych instalacji.

Nasza oferta to również:
- instalacje słaboprądowe,
- okablowanie strukturalne,
- instalacje nagłaśniające,
- układy SZR,
- ogrzewanie elektryczne,
- zasilanie placu budowy,
- agregaty prądotwórcze,
Dzięki posiadanym uprawnieniom możemy także przeprowadzić prace kontrolno-pomiarowe takie jak pomiary rezystenacji izolacji instalacji i urządzeń, a także wielu innych. Ponadto oferujemy przeglądy pięcioletnie instalacji elektrycznych.

Klientom z radościom oferujemy swoje fachowe doradztwo. Odpowiemy na każde z zadawanych pytań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
F
FDolas
Ta firma zatrudnia naprawdę kompetentnych elektryków. Dzięki nim udało mi się nareszcie wykończyć moje mieszkanie, w którym brakowało przede wszystkim instalacji elektrycznych.
J
Jxisy
Linie kablowe niskiego i silnego napięcia zainstalowali zgodnie z procedurami. Serdecznie polecam.
M
Michalek477
Zleciłem im montaż instalacji alarmowych w moim nowym domu. Naprawdę świetnie się sprawdzili, kończąc dla mnie pracę zgodnie z terminem i wcześniej ustaloną ceną.
T
Tyzaa
Skorzystałem z ich oferty, kiedy poszukiwałem sprawdzonego wykonawcy instalacji elektrycznych. Polecił mi ich znajomy, któremu podobnie jak firmie Instal jestem bardzo wdzięczny. Serdecznie polecam!
M
Migluk
Polecam serdecznie. To najlepsza tego typu firma w okolicy, więc w końcu i ja zdecydowałem się na ich usługi. Instalacje oświetleniowe w moim domu zamontowali bardzo szybko, za niewygórowaną cenę. Zdecydowanie warto!