Elv Karolina Zawiasa

Dokładne sprzątanie każdej powierzchni

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Warszawska 15/164, 02-495 Warszawa Ursus, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Elv Karolina Zawiasa

Informacje

Opis działalności
Właścicielką firmy Elv jest Karolina Zawiasa. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług sprzątających. Jesteśmy rzetelni i sprawnie wykonujemy wszelkie usługi. Do prac wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne środki czyszczące oraz preparaty. Nie niszczą one czyszczonej powierzchni, lecz sprawnie usuwają wszelkie plamy i brud.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm. Sprzątamy domy, mieszkania, apartamenty, biura, piwnice i garaże.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- mycie okien,
- mycie podłóg,
- czyszczenie kabiny prysznicowej,
- ścieranie kurzu,
- odkurzanie dywanów.

Podczas wynajmu mieszkania zapewniamy kontrolę lokatorów i sprawdzenie czy stosują się do zasad ustalonych przez właściciela. Po wyprowadzaniusię najemcy przeprowadzamy kontrolę jakości i czystości.

Służymy także pomocą związaną z wyjazdem właściciela nieruchomości. Podczas jego nieobecność zadbamy o utrzymanie czystości w mieszkaniu, podlejemy kwiaty i opróżnimy skrzynkę pocztową. Zapewniamy całodobowy kontakt z właścicielem i w razie włamania zawiadomimy policję oraz zabezpieczymy powierzchnię.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, legionowski, Warszawa, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń