Sequoia Centrum ogrodnicze

Szeroki wybór roślin i krzewów do Twojego ogrodu

Ogrodnictwo
ul. Rosoła 19, 02-796 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Sequoia Centrum ogrodnicze
ul. Rosoła 19, 02-796 Warszawa Ursynów, mazowieckie
NIP
9511831824
Telefon
Sequoia Centrum ogrodnicze

Informacje

Opis działalności firmy Sequoia Centrum ogrodnicze w Warszawa
Gospodarstwo szkółkarskie Sequoia znajduje się w Warszawie. Początki naszej działalności sięgają 1874 roku, natomiast centrum ogrodnicze powstało natomiast w 1999 roku. Zajmujemy się uprawą i sprzedażą roślin, drzew oraz krzewów ozdobnych.
Produkty i usługi
Początkowo skupialiśmy się na pracy związanej z sadami i uprawami polowymi, następnie poszerzyliśmy usługi o uprawę kwiatów szklarniowych. Konsekwentnie rozwijamy nasze działania, między innymi o szkółkę drzew i krzewów ozdobnych.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy cenią sobie piękno kwiatów oraz otaczającą ich zieleń, dlatego w naszym centrum dostępne są nie tylko dobrze znane gatunki roślin, ale również ich wyjątkowe odmiany, zachwycające swoją oryginalnością i kolorystyką.

Posiadamy różne rodzaje kwiatów oraz roślin balkonowych, takich jak:
- pelargonie stojące
- pelargonie wiszące,
- bratki,
- begonie,
- aksamitki.

Polecamy także rośliny rabatowe, do skalniaków i mrozoodporne. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się zioła, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni, między innymi bazylia, kolendra i pietruszka. Ponadto w sezonie prowadzimy sprzedaż truskawek i malin.

Dostępne są także krzewy ozdobne, byliny i pnącza, stanowiące piękną ozdobę każdego ogrodu. Zapewniamy doradztwo przy doborze kłączy, nasion i cebul roślin, odpowiednich do ogródków i ziemi, jaka się w nich znajduje. Doradzimy jak dbać o sadzonki roślin - pomożemy wybrać odpowiedni nawóz, podłoże ogrodnicze i donice. Podpowiemy także, jak należy zajmować się poszczególnymi roślinami oraz drzewami, aby rosły zdrowe i piękne.

Zajmujemy się sprzedażą roślin dla osób prywatnych i firm. Mamy wielu stałych klientów w całej Polsce, którzy regularnie korzystają z naszej oferty.

Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia centrum ogrodniczego Sequoia. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, które można wysyłać do nas także za pośrednictwem skrzynki mailowej.
Zasięg działania
Firma Sequoia Centrum ogrodnicze z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
K
Klara
Szeroki asortyment, konkurencyjne ceny i rewelacyjna obsługa. Nie mam się do czego przyczepić.
H
Hubert
Duży wybór drzew i krzewów ozdobnych. Dobrze, że trafiłem na to gospodarstwo szkółkarskie.
O
Oliwer
Z chęcią u nich kupuję. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo, miłą obsługę i dobre ceny.
E
Emil
Szeroki wybór roślin. Naprawdę jest w czym wybierać. Ceny bardzo przystępne.