Margo-Express Transport Spedycja Małgorzata Mróz

Krajowy, międzynarodowy transport drogowy.

ul. Vincenza Belliniego 18/25, 03-289 Warszawa mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 614 29 10
512612002
Adres korespondencyjny
ul. Vincenza Belliniego 18/25, 03-289 Warszawa mazowieckie

Informacje

O nas
Nasza firma świadczy szeroki zakres usług logistycznych. Specjalizujemy się w organizowaniu: krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, transportu intermodalnego, usługach magazynowych,zarządzaniu łańcuchami dostaw. Dostosowaliśmy nasz tabor do zróżnicowanych potrzeb klientów. Obecnie dysponujemy pojazdami o różnej zabudowie (tj. plandeki, chłodnie, izotermy) o przestrzeni ładownej od 7 m3 do 120 m 3, masach ładownych od 1,5 tony do 24 t. Są one wyposażone w system nawigacji GPS umożliwiający stały monitoring przewożonego ładunku. Pozwala nam to zapewnić pełną gwarancję bezpiecznego i terminowego transportu.

Wyróżnia nas zindywidualizowane podejście do każdego klienta. Służymy radą w kwestii optymalizacji kosztów transportu. Sprawą priorytetową jest dla nas dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.
Naszymi podwykonawcami są zaufani przewoźnicy, którzy spełniają warunki przewozu rzeczy opierając się na Ustawie z dnia 6 września 2001 r. O transporcie drogowym.


Zajmujemy się również magazynowaniem i kompleksową obsługą imprez plenerowych.
Zasięg naszych usług obejmuje:

* Kraje Unii Europejskiej,
* Norwegia,
* Szwajcaria,
* Bałkany.
Opis działalności
Zajmujemy się transportem drogowym krajowym oraz międzynarodowym. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia usług spedycyjnych tj. Ubezpieczenie OCS, Licencja na przewóz rzeczy. Transport Czechy, transport Litwa, transport Estonia, transport Łotwa, transport na wschód, transport drobnicowy, transport paletowy, transport Węgry, transport Słowacja.
Produkty i usługi
Krajowy, międzynarodowy transport drogowy:

Przemieszczanie ładunków bezpośrednio na miejsce przeznaczenia środkami transportu drogowego od nadawcy do miejsca dostawy. Na zasadzie „door to door”.

Przewozy multimodalne (intermodalne)

Są to przewozy towarów realizowane za pomocą co najmniej dwóch gałęzi transportu na podstawie jednej umowy o przewóz i przy istnieniu jednego wykonawcy (operatora transportu multimodalnego) odpowiedzialnego za całość transportu. Do gałęzi transportu zaliczamy: transport drogowy, lotniczy, morski.

Magazynowanie/Przeładunek:

Dysponujemy różnego rodzaju powierzchniami magazynowymi w kraju. Magazyny są przez nas wynajmowane i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Służą nam do optymalizacji kosztów transportu, przy użyciu jednego środka transportu, przewóz większej ilości ładunku staje się bardziej opłacalny.

Obsługa logistyczna imprez plenerowych:

Świadczymy usługi z zakresu, obsługilogistycznej imprez plenerowych, dostarczamy ładunek we wskazane miejsce przed rozpoczęciem imprezy. Doradzamy jakimi środkami transportu dostarczyć ładunek i jak go rozmieścić. Odbieramy ładunek po skończonej imprezie i dostarczamy go do miejsca podjęcia.

Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w: transport krajowy, transport międzynarodowy, transport drogowy, spedycja, usługi spedycyjne, usługi transportowe, przewozy multimodalne, przewozy intermodalne, magazynowanie, przeładunek, obsługa logistyczna imprez plenerowych, usługi logistyczne, zarządzanie łańcuchami dostaw, transport Czechy, transport Węgry, transport Słowacja, transport Litwa, transport Estonia, transport Łotwa, transport na wschód, transport drobnicowy, transport paletowy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń