Geomark Usługi Geodezyjne i Projektowe

Obsługa inwestycji, pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości

Geodezja
ul. Wilczycka 18/6, 02-488 Warszawa Włochy, mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Geomark Usługi Geodezyjne i Projektowe
ul. Wilczycka 18/6, 02-488 Warszawa Włochy, mazowieckie
NIP
8461667002
Telefon
Może cię zainteresować
Geomark Usługi Geodezyjne i Projektowe

Informacje

Opis działalności firmy Geomark Usługi Geodezyjne i Projektowe w Warszawa
Siedziba firmy Geomark zlokalizowana jest w Warszawie. Świadczy szereg usług geodezyjnych i projektowych. Działa w branży nieprzerwanie od 2001 roku. Współpracuje z wieloma firmami budowlanymi oraz oraz drogowymi. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i pracownie projektowe, czy architektoniczne.
Produkty i usługi
Firma Geomark zajmuje się kompleksową obsługą geodezyjną inwestycji budowlanych, drogowych oraz inżynieryjnych. Zajmuje się tworzeniem projektów architektonicznych, nadzorami budowlanymi, a także adaptacjami istniejących projektów. Dodatkowo firma podejmuje się przygotowania projektów na zmianę sposobu użytkowania obiektów.

W ofercie znajdą Państwo takie usługi geodezyjne jak:
- sporządzanie map do celów projektowych,
- podziały nieruchomości,
- monitoring budowli,
- obliczanie mas ziemnych,
- sporządzanie map do odbioru budynku,
- geodezja mostowa,
- pomiary powykonawcze lokali i budynków,
- tyczenie sieci,
- uzgodnienia ZUD,
- sporządzanie map numerycznych,
- inwentaryzacje powykonawcze,
- indywidualne zamówienia.

Firmę Geomark tworzą doświadczeni geodeci, którzy dbają o dokładną i terminową realizację wszystkich usług. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań firma Geomark w Warszawie prosi o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Zasięg działania
Firma Geomark Usługi Geodezyjne i Projektowe z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Aktualności

geodezja

20.05.2022

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług geodezyjnych, w tym geodezyjnej obsłudze inwestycji budowlanych oraz dróg i autostrad. W naszej ofercie znajduje się również geodezja mostowa. W ramach usług geodezyjnych wykonujemy mapy numeryczne, podziały nieruchomości oraz inwentaryzacje powykonawcze. Uzupełnieniem naszej oferty jest tworzenie projektów architektonicznych. Więcej informacji o naszej firmie i świadczonych przez nas usługach znajdziesz na naszej stronie internetowej!

geodeta

16.07.2022

Szukasz firmy, która ma doświadczenie, jest elastyczna względem klienta i zapewnia kompleksową obsługę? Skorzystaj z usług Geomark! Zapewniamy szeroki zakres usług geodezyjnych, które są niezbędne przy budowie inwestycji, dróg i autostrad. Nasz zespół doświadczonych specjalistów świadczy usługi geodezyjne i tworzy projekty architektoniczne. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w realizacji kolejnego projektu.

Opinie

(1 review) napisz opinię
A
Adrianna
Polecam współpracę z Geomark. Wszystko na najwyższym poziomie. Szybkie działanie i dobry kontakt. Na pewno będziemy dalej współpracować.