Biuro Rachunkowe "KOMP-BIUR" Sp. z o.o.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Biura rachunkowe
ul. Ligustrowa 2, 03-995 Warszawa Wawer, mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
501 394 434
Marzena Lepianka
501394434
marzena.lepianka@wp.pl
Zbigniew Lepianka
502171871
zbigniew.lepianka@wp.pl
KOMP-BIUR s.c.
226182879
komp.biur@pwp.pl
Adres korespondencyjny
ul. Ligustrowa 2, 03-995 Warszawa Wawer, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma jest kontynuacją doświadczeń zdobywanych od 1994 roku przez zespół dynamicznych, nowoczesnych i dyplomowanych księgowych. Kwalifikacje zawodowe w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych są potwierdzone świadectwem Kwalifikacyjnym Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz dyplomami uczelni ekonomicznych.

Firma obsługuje obecnie kilkadziesiąt podmiotów różnych branż, również z kapitałem zagranicznym. Mając tak duże spektrum działalności i obcując na co dzień z ciągle zmieniającymi się przepisami posiadamy wiedzę, która zapewnia wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

A.U."KOMP-BIUR" jest odpowiednim dla Państwa partnerem, ponieważ przyświecają nam następujące cele:

* długotrwała współpraca z klientem
* identyfikacja z klientem
* spełnienie oczekiwań klienta
* wszechstronność usług
* profesjonalizm
* nowoczesność
* bezpieczeństwo

Zapraszamy do współpracy:

- osoby fizyczne
- spółki prawa cywilnego
- spółki prawa handlowego
- fundacje
- stowarzyszenia
Opis działalności
Naszym głównym celem jest świadczenie dla Państwa usług na najwyższym poziomie zawodowym i etycznym. Chronimy interes podatkowy naszych kontrahentów. Dla nas każdy klient jest ważny."KOMP-BIUR" to dobry wybór w dziedzinie obsługi księgowej potwierdzony certyfikatem MF. Przyjmujemy odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych - polisa OC.
Produkty i usługi
Kolumny cyfr i ciągi liczb - to za nimi stoi kapitał niejednej firmy, zarówno małej – jednoosobowej, średniej, ale również większych podmiotów – spółek. To także środki, które podmiot gospodarczy może wykorzystać na swój rozwój, inwestycje, szkolenia pracowników oraz przeznaczyć na wynagrodzenia czy opłaty. Bez względu na to, czy reprezentujesz firmę prywatną, wspólnotę mieszkaniową, fundację, czy stowarzyszenie, istotne jest, abyś miał porządek w dokumentach finansowych. Zapewni Ci to współpraca z firmą KOMP-BIUR.

Doskonale wiemy na czym polega prowadzenie własnego biznesu. Zdajemy sobie także sprawę, jak bardzo trudna, a jednocześnie ważna jest właściwie prowadzona księgowość. Kryją się za tym liczne dokumenty, które trzeba przygotować dla właściwego Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i wielu innych jednostek. To również umowy o pracę, naliczanie wynagrodzenia, czy rozliczanie przysługującego urlopu, które należy przygotować w ramach kompetencji działu kadr i płac.
Jesteśmy w stanie zapanować nad tymi wszystkimi dokumentami i liczbami. Nasza wiedza, rzetelność i pracowitość jest doceniana przez firmy, z którymi współpracujemy.

KOM-BIUR to warszawska firma prowadząca biuro rachunkowe w dzielnicy Wawer. Doradztwo podatkowe, prowadzenie księgowości, dbanie o kadry i płace, analiza operacji gospodarczych – to tylko część usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom. Zajmujemy się rozliczaniem i ewidencją VAT, sporządzamy sprawozdania finansowe, prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgi przychodów i rozchodów.

Od ponad 20 lat zajmujemy się obsługą licznych firm posiadających kapitał polski i zagraniczny, funkcjonujących w różnorodnych branżach. Dbamy o to, aby prowadzona przez nas obsługa księgowa była realizowana na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem, który zawsze podlega negocjacjom i jest ustalany indywidualnie.
Marki i specjalizacje
Biuro rachunkowe KOMP-BIUR specjalizuje się w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (księgi handlowe). Nasze biuro mieści się w Warszawie, w dzielnicy Wawer, a do współpracy zapraszamy firmy z terenu całej Warszawy i okolic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
otwocki, pruszkowski, Warszawa, wołomiński

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
michał
2019-01-06 12:07:31
Bardzo dobre biuro rachunkowe. Kontakt dostałam od znajomego. Jestem zadowolona zarówno z jakości usług jak i cen. Gorąco polecam.