Dr Mechanik Auto Serwis

Twój serwis samochodów osobowych i dostawczych

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Płowiecka 65, 04-501 Warszawa Wawer, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dr Mechanik Auto Serwis
ul. Płowiecka 65, 04-501 Warszawa Wawer, mazowieckie
NIP
9522219417
Telefon
Dr Mechanik Auto Serwis

Informacje

Opis działalności firmy Dr Mechanik Auto Serwis w Warszawa
Dr Mechanik Auto Serwis to warsztat samochodowy w Warszawie. Fachowo diagnozujemy oraz naprawiamy samochodowy osobowe i dostawcze, w tym hybrydy i samochody elektryczne. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dr Mechanik Auto Serwis w Warszawie specjalizuje się w diagnostyce i naprawie zawieszenia pneumatycznego, w tym zawieszenia Airmatic i innych marek. Fachowo pomagamy w wymianie takich elementów, jak miechy, kolumny zawieszenia, bloki zaworowe czy kompresory.

Zajmujemy się realizacją prac z z zakresu mechaniki samochodowej. Przeprowadzamy naprawy bieżące, remonty kapitalne i naprawy specjalistyczne. Oferujemy wymianę skrzyni biegów, amortyzatorów i sprężyn, pomp wspomagania, tarcz i klocków hamulcowych, oleju z filtrem, rozrządów, katalizatorów, wahaczy, tulei, stabilizatorów czy kolektorów wydechowych.

Zlecicie nam przeprowadzenie przeglądu okresowego lub przeglądu samochodu przed zakupem. W ramach diagnostyki samochodowej ustawiamy światła, kasujemy inspekcję olejową, ustawiamy zbieżność i geometrię oraz wykonujemy testy akumulatora, rozrusznika i alternatora.

Prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej. Oferujemy takie usługi, jak odgrzybianie, ozonowanie czy uzupełnianie czynnika chłodniczego.

Zajmujemy się wulkanizacją, w tym naprawą i wymianą opon, wyważaniem kół, programowaniem czujników TPMS czy obsługą opony Run Flat. Prowadzimy także przechowalnię opon.

Pomagamy także w doposażaniu samochodów w czujniki i kamery cofania, naprawie elektryków i hybryd oraz regeneracji podzespołów.

Chcecie szybko i sprawnie naprawić samochód? Skontaktujcie się z nami.
Zasięg działania
Firma Dr Mechanik Auto Serwis z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń