Copiers Service s.c. Ryszard Kania Dominik Kania

Wynajem kserokopiarek i drukarek

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Chmielna 100, 00-801 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Copiers Service s.c. Ryszard Kania Dominik Kania
ul. Chmielna 100, 00-801 Warszawa Wola, mazowieckie
NIP
5271002350
Telefon
Copiers Service s.c. Ryszard Kania Dominik Kania

Informacje

Opis działalności firmy Copiers Service s.c. Ryszard Kania Dominik Kania w Warszawa
Firma Copiers Service znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w wynajmie kopiarek, drukarek i skanerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jeśli chcecie obniżyć koszty drukowania w firmie, to powinniście skorzystać z oferty dzierżawy kserokopiarek, oferowanej przez warszawską firmę Copiers Service.

Wynajem kserokopiarek w naszej firmie przynosi wiele korzyści. Jedynym kosztem jaki ponosicie jest miesięczny czynsz. Nie musicie zaprzątać sobie głowy naprawami, ponieważ zapewniamy bezpłatną opiekę serwisową. W jej zakres wchodzą: przeglądy i konserwacje, usuwanie usterek, dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz zapewnienie urządzenia zastępczego na czas realizacji napraw warsztatowych.

Prowadzimy wynajem systemów wielofunkcyjnych Bizhub. W ofercie mamy takie modele, jak między innymi Konica Minolta bizhub C250i, Konica Minolta bizhub C659 czy Konica Minolta bizhub C287. Wynajmujemy też drukarki oraz plotery. W ofercie mamy także specjalistyczne oprogramowanie.

W naszym serwisie fachowo przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń takich producentów, jak Konica Minolta, Canon, Riso czy Lexmark. Serwisujemy kserokopiarki kolorowe i czarno-białe, drukarki, faksy i powielacze.

Oferujemy także szkolenia, podczas których pokazujemy Waszym pracownikom jak właściwie obsługiwać systemy wielofunkcyjne, kopiarki, drukarki i skanery.

Zasięg działania
Firma Copiers Service s.c. Ryszard Kania Dominik Kania z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
Polecam serwis. Szybki, tani i solidny.
K
KEZMAJAN
Znają bardzo dobrz. Polecam Dominika.