Telbit Przeciski Wbijanie Rur Stalowych Paweł Smoliński

Profesjonalne techniki bezwykopowe

Techniki bezwykopowe
ul. Deotymy 43a, 01-441 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 21:30
Wtorek 8:00 - 21:30
Środa 8:00 - 21:30
Czwartek 8:00 - 21:30
Piątek 8:00 - 21:30
Sobota 8:00 - 21:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telbit Przeciski Wbijanie Rur Stalowych Paweł Smoliński
ul. Deotymy 43a, 01-441 Warszawa Wola, mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
502202044
502214292
Może cię zainteresować
Telbit Przeciski Wbijanie Rur Stalowych Paweł Smoliński

Informacje

Opis działalności firmy Telbit Przeciski Wbijanie Rur Stalowych Paweł Smoliński w Warszawa
Przedsiębiorstwo Telbit specjalizuje się w technologiach bezwykopowych. Siedziba działalności mieści się w Warszawie. Właścicielem jest Paweł Smoliński, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są usługi budowlane, ze szczególnym uwzględnieniem technik bezwykopowych. Przedsiębiorstwo Telbit specjalizuje się w wykonywaniu przecisków pod takimi przeszkodami jak tory, rowy, zatoki parkingowe i jezdnie. Działa w tym zakresie już od 1992 roku. Czynności wykonywane są trzema metodami, w zależności od średnicy i rodzaju rur osłonowych.

W ofercie znajdują się między innymi mikrotunele, przecisk pneumatyczny, wbijanie rur stalowych oraz przeciski kretem o długości do 25 metrów. To urządzenie napędzane jest pneumatycznie i poruszając się do przodu, zagęszcza ziemię wokół siebie, pozostawiając otwór, w który wciągana jest rura z tworzywa sztucznego. Następnie po dokonaniu przecisku wbija się kolejne rury w otwór, które przesuwając się do przodu, nabierają ziemię do wewnątrz. Po zakończeniu czynności, za pomocą sprężonego powietrza usuwany jest grunt z rury. Po przejściu do komory odbiorniczej i zlikwidowaniu zgromadzonego urobku następuje instalacja właściwej rury przewodowej.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Telbit gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń