ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
poniedziałek 07:30 - 20:00
wtorek 07:30 - 20:00
środa 07:30 - 20:00
czwartek 07:30 - 20:00
piątek 07:30 - 20:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
511 116 895
Adres korespondencyjny
ul. Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa Śródmieście, mazowieckie

Informacje

O nas
Spółka Lekarska" Sp. z o. o. to przychodnia specjalistyczna z wieloletnią tradycją.

Prowadzi swoją działalność od 1991 roku i jest kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Lecznica ta zawsze była i jest miejscem, do którego stale zwracają się pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku pokoleń.
Rozwój Warszawy, nowe firmy w Centrum naszej Stolicy korzystają z naszych usług w zakresie badań indywidualnych jak i badań pracowników przed podjęciem pracy.
Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.

Oferta Spółki Lekarskiej sp. z o o . skierowana jest głównie do firm, średnich i małych które chcą zapewnić pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy. Pracodawca może również zapewnić w naszej przychodni opiekę medyczną w zakresie podstawowym i specjalistycznym. Dysponujemy możliwością wykonania badań analitycznych( pełny zakres), zatrudniamy prawie wszystkich specjalistów.

Proponujemy swoim Klientom zorganizowanie badańw zakresie medycyny pracy dla grup pracowników lub dla całej firmy. Zorganizujemy badania pracownicze w ciągu jednego dnia po wcześniejszym przedstawieniu listy badanych pracowników. Sprawny przebieg będzie nadzorował pracownik naszej przychodni: zaplanuje badania u poszczególnych specjalistów, powiadomi pracowników o terminach.
Opis działalności
Prowadzimy działalność od 1991 r. Jesteśmy kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ul. Jana Pawła i Grzybowskiej tuż za Centralą PZU i Hotelem RADISSON.
Produkty i usługi
Prywatna przychodnia oferuje świadczenia zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm, szkół oraz uczelni. Z naszą pomocą można wykonać badania profilaktyczne swoich pracowników. Diagnostyka, którą proponujemy, obejmuje badania wstępne, kontrolne oraz okresowe. Doświadczenie, a także doskonałe zaplecze techniczne pozwalają na wykonywanie badań sanitarno-epidemiologicznych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy odpowiednio zajmą się każdym pacjentem. Do Państwa dyspozycji jest między innymi kardiolog, laryngolog, ginekolog (dla osób dorosłych oraz dzieci), okulista, dermatolog, pulmonolog, ortopeda oraz neurolog. Odpowiednią diagnostyką i kontrolą aktualnego stanu zdrowia zajmie się w pierwszej kolejności internista. Zapewni on opiekę zarówno w przypadku drobnego przeziębienia, jak i poważniejszych chorób wewnętrznych.

Wykonujemy diagnostykę USG oraz obdukcję. W przychodni można również wykonać testy nietolerancji pokarmowej. Osobom, które w ostatnim czasie podróżowały do innych krajów, oferujemy możliwość skorzystania z pomocy lekarza chorób zakaźnych i tropikalnych. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia psychologa, również warto umówić się na wizytę w naszej placówce. Podczas konsultacji specjalista pomoże rozwiązać problemy dzieci, dorosłych i młodzieży w tym zaburzenia lękowe czy depresję. Leczymy uzależnienia, prowadzimy terapie dla małżeństw i rodzin. Oferujemy również niezbędne badania dla osób, które planują zdawać egzamin na prawo jazdy.

Jeśli zależy Państwu na profesjonalizmie oraz kompleksowych usługach zapraszamy do umówienia się na wizytę. Nasza placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 16/22. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do soboty. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na najważniejsze pytania. Wszystkie badania staramy się przeprowadzać w jak najszybszym terminie.
Marki i specjalizacje
- Poradnia dermatologiczna dla dorosłych i dla dzieci
- Poradnia internistyczna
- Poradnia kardiologiczna
- Poradnia laryngologiczna
- Poradnia neurologiczna
- Poradnia pulmonologiczna
- Poradnia okulistyczna
- Poradnia urologiczna
- Poradnia zdrowia psychicznego
- PPracownia mykologiczna

Badania pracownicze
Badania pracowników
Badania okresowe pracowników
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń