Alptrek

Profesjonalne, bezpieczne i kompleksowe prace wysokościowe

Prace wysokościowe
ul. Jana Olbrachta 23a/1, 01-102 Warszawa Wola, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 528 902
608528902
biuro@alptrek.pl
226196571
Alptrek

Informacje

Opis działalności
W Alptrek zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo i konkurencyjne ceny. Posiadamy pełne uprawnienia niezbędne do prac wysokościowych, szkolenia BHP, badania wysokościowe i całoroczne ubezpieczenie w zakresie OC. Zajmujemy się wieloma usługami, w tym pracą przy obiektach zabytkowych, myciem okien, montażem i usuwaniem nagłych zagrożeń. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Podstawą naszej działalności w Alptrek jest mycie ciągów okiennych, powierzchni szklanych oraz elewacji kamiennych. Używamy do tego metody tradycyjnej i ciśnieniowej. Wykonujemy też czyszczenie świetlików dachowych w trudno dostępnych miejscach w halach produkcyjnych i magazynowych oraz pozbywamy się osadów z rynien i rur spustowych. Doświadczenie w pracach wysokościowych umożliwia nam prowadzenie prac remontowo-budowlanych. Oferujemy: -kotwienie płyt elewacyjnych,
-uszczelnianie płyt elewacyjnych,
-naprawa tynków,
-naprawa szczelin dylatacyjnych,
-remonty balkonów,
-remonty loggi,
-prace malarskie,
-prace tynkarskie.

Zabezpieczamy też powłokami malarskimi i antykorozyjnym różne konstrukcje przemysłowe, w kominy, silosy, dźwigi, suwnice i przęsła mostów oraz czyścimy od wnętrza zbiorniki. Konserwujemy również liny, odciągi, maszty i piorunochrony oraz je montujemy. Inne usługi świadczone przez nas to naprawa i wymiana rur spustowych, docieplanie ścian budynków oraz naprawa, konserwacja i rozbiórka kominów.

Problemu nie stanowią dla nas również uszczelnienia wysoko położonych okien i wycinki oraz regulacje drzew metodą alpinistyczną.

Z naszych usług warto też skorzystać w przypadku zagrożenia spadającymi tynkami, gzymsami oraz śniegiem i lodem.

Służymy również pomocą przy montażu reklam, w tym tych wielkogabarytowych na dachach bloków, kominach i innych obiektach. Wieszane reklamy to m.in. bilbordy, neony i duże napisy.

Mamy ponadto doświadczenie w konserwacji obiektów zabytkowych. W ramach tego typu prac wymieniamy pokrycia dachów, w tym kopuł i wież i to niezależnie od tego, czy są to dachówki, czy też blacha. Drewniane konstrukcje dachowe zabezpieczamy olejami i środkami grzybobójczymi. Dodatkowo montujemy systemy odstraszające ptaki i wykonujemy ekspertyzy techniczne i budowlane, wszędzie tam, gdzie dostęp jest utrudniony.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z Alptrek i skorzystania z naszej oferty!
Marki i specjalizacje
Mycie okien i elewacji, prace remontowo budowlane, usuwanie nagłych zagrożeń, montaż i malowanie reklam, prace na obiektach zabytkowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam na www.alptrek.pl
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe