Andrzej Sawicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Obróbka metali, toczenie metalu, frezowanie metali, gwintowanie i wiele więcej!

Obróbka metali
ul. Kolejowa 37/39, 01-210 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Sawicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
ul. Kolejowa 37/39, 01-210 Warszawa Wola, mazowieckie
NIP
5220207510
Telefon
Andrzej Sawicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Informacje

Opis działalności firmy Andrzej Sawicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w Warszawa
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, którego założycielem jest Andrzej Sawicki, działa na rynku już od 2016 roku. Siedziba naszej działalności mieści się w Warszawie. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali.
Produkty i usługi
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja udanej współpracy i Państwa zadowolenia. Świadczymy usługi w zakresie toczenia, frezowania, szlifowania, cięcia, gięcia oraz hartowania metali.

Jesteśmy otwarci zarówno na długoterminową współpracę, jak i realizację pojedynczych zleceń. Nieustannie poszerzamy zakres usług, dzięki czemu możemy dotrzeć do coraz szerszego grona Klientów i zapewnić im spełnienie wszystkich oczekiwań.

Oferta:
- frezowanie konwencjonalne,
- frezowanie CNC,
- toczenie konwencjonalne,
- wiercenie,
- gwintowanie,
- szlifowanie,
- prace ślusarskie,
- toczenie,
- obróbka metali na eksport.Gwarantujemy kompleksowe wykonanie usług, wysoką jakość i trwałość produkowanych wyrobów, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Andrzeja Sawickiego mieści się w Warszawie, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Andrzej Sawicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń