Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

Usługi pogrzebowe
ul. Nakielska 3, 01-106 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 836 69 12
Adres korespondencyjny
ul. Nakielska 3, 01-106 Warszawa Wola, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Warszawie zajmuje się m. in. organizowaniem pogrzebów. Firma powstała w 1945 roku i od tego czasu służy kompleksowymi usługami funeralnymi. Przygotowuje pochówki w obrządku katolickim i świeckie, zarówno tradycyjne, jak i urnowe. Dysponuje wieloma modelami trumien i urn, w tym trumnami dębowymi, trumnami kremacyjnymi z tektury oraz trumnami dla osób otyłych. Oferuje też urny kamienne, metalowe, drewniane i szklane. Do trumien i urn dołączane są tabliczki, krzyże oraz specjalne stroiki z kwiatów.
Produkty i usługi
Oprawa kwiatowa przygotowywana przez dom pogrzebowy to również:

- wiązanki
- wieńce
- półwieńce

Kompleksowe przygotowywanie pochówków polega też na transporcie zwłok karawanami. Firma posiada pojazdy znanych marek, np. Mercedesa i Jaguara.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również przechowywaniem zwłok do pogrzebu i informowaniem o dacie ceremonii. Służą do tego celu drukowane i rozwieszane przez pracowników zakładu klepsydry.
Uzupełnieniem oferty jestbudowa nagrobków, które godnie upamiętniają zmarłych. Wykonywane są z naturalnych kamieni, np. granitu, a także lastriko. Dostępnych jest wiele wzorów oraz możliwe jest zamówienie pomnika według innego projektu. Nagrobki są oczywiście zdobione napisami i jeśli jest takie życzenie - zdjęciami.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Miejskim Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych i realizowanych usługach funeralnych. Więcej można przeczytać na stronie internetowej lub uzyskać pod całodobowym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń