Flint Espresso sp. z o.o.

Sprzedaż, wynajem i naprawa ekspresów do kawy

Sklepy ze sprzętem AGD
ul. Nowolipki 25, 01-010 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 636 07 10
Flint Espresso sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Flint Espresso to spółka z Warszawy, obecna na rynku od 2012 roku. Zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań dla parzenia kawy. Posiada urządzenia przeznaczone zarówno dla obiektów gastronomicznych i firm, jak i gospodarstw domowych. W ofercie znajdują się wyłącznie markowe ekspresy.
Produkty i usługi
Ekspres to urządzenia, które zrewolucjonizowało przygotowanie kawy. Trudno sobie bez niego wyobrazić pracę w biurze, przerwy spędzane w pokoju socjalnym, ale też coraz częściej czas spędzany w domowych pieleszach. Dla wszystkich miłośników kawy bogatą ofertę przygotowała spółka Flint Espresso sprzedająca urządzenia renomowanych marek. W ofercie znajdują się:
-ekspresy profesjonalne dla firm,
-ekspresy profesjonalne dla gastronomii,
-ekspresy domowe.


Można wybierać spośród ekspresów z młynkiem, ekspresów ciśnieniowych, automatycznych, na kapsułki oraz na saszetki z kawą. Ekspresy dostępne są w różnych wariantach cenowych, a ponadto istnieje możliwość ich wynajęcia i to zarówno w przypadku urządzeń domowych, jak i biurowych oraz gastronomicznych. Poza wynajmem długoterminowym można też wynająć ekspresy na krótki czas,np. na konferencję albo imprezę okolicznościową.

Ekspresy są przez Flint Espresso także serwisowane, a klienci mogą dokupić do nich akcesoria takie jak miarki do kawy i filtry oraz odkamieniacze i płyny czyszczące.

Dodatkowo firma sprzedaje herbaty i wynajmuje granitory i schładzacze SPM.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Flint Espresso. Więcej, w tym możliwość złożenia zamówienia w sklepie znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń