Artech Serwis Robert Charchuła

Serwis maszyn biurowych

Wyposażenie biur
ul. Ogrodowa 50, 00-876 Warszawa Wola, mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię
Artech Serwis Robert Charchuła
ul. Ogrodowa 50, 00-876 Warszawa Wola, mazowieckie
NIP
5222176854
Telefon
Artech Serwis Robert Charchuła

Informacje

Opis działalności firmy Artech Serwis Robert Charchuła w Warszawa
Jesteśmy firmą o nazwie Artech Serwis, której właścicielem jest Robert Charchuła. Nasza siedziba znajduje się na terenie Warszawy. Zajmujemy się sprzedawaniem oraz dzierżawą maszyn i urządzeń biurowych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są urządzenia biurowe. Zajmujemy się ich sprzedażą i naprawą. Działamy w branży nieustannie od 1968 roku, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie zawodowe. Staramy się zawsze efektywnie i terminowo realizować powierzone nam zlecenia.

Nasza oferta obejmuje:
- faksy,
- drukarki,
- kopiarki,
- tonery do faksów,
- tonery do kserokopiarek,
- bębny do drukarek laserowych,
- głowice do drukarek atramentowych,
- cartridge do drukarek atramentowych,
- tonery czarne do drukarek laserowych,
- tonery kolorowe do drukarek laserowych.

Prowadzimy również serwis maszyn do pisania oraz regeneracją tuszy i tonerów. Specjalizujemy się w naprawach sprzętu renomowanych marek, takich jak na przykład HP, Canon, Samsung, Epson, Citizen, Casio, Lexmark, Panasonic, Brother, Fellowes, Rexel, Grand oraz Dell.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Artech Serwis oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Warszawie.

Aktualności

renowacja maszyn do pisania

18.01.2024

Artech Serwis to firma specjalizująca się w renowacji zabytkowych maszyn do pisania, która przywraca im dawną świetność i sprawność techniczną. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług, takich jak czyszczenie, konserwacja, naprawa i wymiana części, a także doradztwo w zakresie konserwacji i pielęgnacji tych niezwykłych urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do rzemiosła Artech Serwis gwarantuje najwyższą jakość wykonania i zadowolenie klientów. Więcej informacji udzielanych jest telefonicznie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
P
Piotr
Dla wszystkich, którzy potrzebują naprawić lub poddać renowacji maszyny do pisania - gorąco polecam ! Otrzymują pełną sprawność i mogą służyć przez kolejne lata. Dziękuję za wszystkie naprawione dotychczas i nie wykluczam kolejnych :)))
F
Filip
Naprawili mój komputer za bardzo małe pieniądze. Już myślałem, że będę musiał kupić nowy, ale wszytko działa jak należy.
B
Błażej
Zleciłem temu serwisowi naprawę niszczarki do dokumentów. Czas realizacji był krótki, a cena za usługę przystępna. Polecam.
D
Dagmara
Serwis na medal! Widać, że mają za sobą wiele lat doświadczenia i wiedzą wiele na temat drukarek. Doradzili mi, jakie urządzenie wybrać do moich potrzeb.
B
Bartłomiej
Oddałem tam toner do regeneracji. Cieszę się, że jest taka możliwość w ich ofercie. Staram się dbać o środowisko i dzięki temu nie muszę kupować cały czas nowych tonerów.
C
Cyprian
Polecam Artech Serwis każdemu, kto chce w szybkim terminie naprawić drukarkę.
R
Remigiusz
Posiadam w domu starą maszynę do pisania, która jest moją cenną pamiątką rodzinną. Zleciłem jej naprawę firmie Artech Serwis. Jestem zadowolony z usługi, ponieważ widać, że pracownicy obchodzili się z nią ostrożnie.