Kancelaria Adwokacka Antoni Szymkuć

Doradztwo prawne i reprezentowanie przed sądem

Adwokaci
ul. Ogrodowa 8/86, 00-896 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Antoni Szymkuć

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Antoni Szymkuć i jestem adwokatem. Moja kancelaria znajduje się w Warszawie i działa od 1999 roku. Razem z moimi współpracownikami udzielam porad prawnych, prowadzę konsultacje oraz pełnię rolę pełnomocnika podczas spraw sądowych. Udzielam porad w zakresie prawa cywilnego, czy rodzinnego .
Produkty i usługi
Szanowni Państwo, od 1997 roku prowadzę działalność adwokacką. Wcześniej przez kilka lat odbywałem aplikację prokuratorską. Od 1999 roku moje działania prowadzę w Warszawie, gdzie ukończyłem studia prawnicze.

W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim prawem karnym i cywilny. Stosunkowo często przyjmuję sprawy związane z prawem rodzinnym i opiekuńczym oraz prawem spadkowym. Jestem specjalistą w prowadzeniu spraw mieszkaniowych oraz w regulacji stanów prawnych nieruchomości.

W kancelarii zatrudniam również innych prawników. Razem prowadzimy:
- sprawy spadkowe,
- rozwody,
- sprawy o odszkodowania,
- sprawy alimentacyjne,
- sprzeciw od wyroku zaocznego,
- skarga na czynności komornika,
- wniosek o wszczęcie egzekucji,
- ugoda rodzicielska.

Udzielam porad prawnych osobom indywidualnym i reprezentuję je w sądzie. W trakcie rozpraw rozwodowych zajmuję się także sprawami dotyczącymi podziału majątku wspólnego. Uczestniczę w sprawach dotyczących prawa karnego gospodarczego i sprawach związanych z wypadkami drogowymi. Przygotowuję pisma procesowe, akty, zażalenia, czy skargi.

Więcej informacji na temat kancelarii adwokackiej, którą prowadzę w Warszawie można otrzymać po kontakcie telefonicznym - adwokat Antoni Szymkuć.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń