Vehico Sp. z o.o.

Wynajem samochodu bez ryzyka i zmartwień

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Pustola 34A/21, 00-845 Warszawa Wola, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Vehico Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Firmie Vehico zajmujemy się wynajmem aut i skuterów wodnych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Vehico działamy w branży wynajmu pojazdów już od wielu lat. Posiadamy na wynajem samochody, motocykle oraz skutery wodne. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Klienci naszej firmy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z amortyzacją i naprawami. Nie mają również problemu z garażowaniem ani zimowaniem, tym wszystkim zajmujemy się my. Mamy w swoim asortymencie duży wybór przeróżnych modeli pojazdów, różnej klasy i specyfikacji. Dla każdego Klienta znajdziemy odpowiedni samochód lub motocykl.

Proponujemy wynajem pojazdu jako sposób na zoptymalizowanie kosztów dla małych i średnich firm. Zapewniamy samochody jako doskonałe narzędzie dla pracowników, a wszelkie koszty eksploatowania leżą po naszej stronie. Znikanie kosztów paliwa oraz zużycia samochodu powoduje obniżenie podstawy do opodatkowania, dzięki temu Państwa firma zyskuje. Jest to świetne rozwiązanie na ograniczenie niepotrzebnych wydatków oraz czasu na zajmowanie się sprawami technicznymi.

Dla fanów motocykli posiadamy specjalną ofertę obejmującą wszystkie nasze modele jednośladów. Każdy miłośnik szybkiej jazdy może znaleźć u nas coś dla siebie i wypróbować w akcji pojazdy, z którymi nigdy nie miał styczności. Proponujemy wypróbowanie przeróżnych modeli motocykli jako zgłębianie swojej pasji.

Oferujemy również bezpłatne samochody zastępcze w przypadku kolizji lub uszkodzonego pojazdu. Nie wymagamy płacenia kaucji i nie mamy limitu kilometrów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest wynajem skutera wodnego, który jest świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu nad wodą.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń