PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia

Zapewniamy wysoką jakość usług, a także łatwy dostęp do wizyt oraz badań.

Medycyna naturalna
ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa Wola, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 299 28 38
887549999
Adres korespondencyjny
ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa Wola, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Wierzymy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego przywiązujemy dużą wagę do profilaktyki. Pomagamy naszym Klientom wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe i promujemy zdrowy styl życia. Stawiamy na holistyczne podejście – przeprowadzamy kompleksową diagnostykę, by ustalić przyczynę złego samopoczucia i problemów zdrowotnych oraz opracować odpowiedni plan działania.
Dokładamy wszelkich starań, by wizyty u nas przebiegały w przyjemnej atmosferze, a korzystanie z naszych usług było przyjemnością. Jasne i przestronne wnętrza naszego centrum działają kojąco i pozwalają się zrelaksować i wyciszyć. Oddajemy do Twojej dyspozycji trzy komfortowe, klimatyzowane gabinety oraz przestronną salę fitness.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i opracowujemy optymalną dietę i plan treningowy. Skuteczność leczenia i zadowolenie Klientów są dlanas bardzo ważne i stanowią źródło satysfakcji zawodowej.
Zależy nam na tym, aby nasze usługi były dostępne dla każdego. Z tego powodu oferujemy atrakcyjne ceny i dogodną lokalizację w Śródmieściu, na styku z dzielnicą Wola. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także łatwy i szybki dostęp do wizyt lekarskich oraz specjalistycznych badań.
Opis działalności
Od 2008 roku pomagamy naszym Klientom w przywróceniu zdrowia i równowagi organizmowi. Współpracujemy z zespołem zaangażowanych profesjonalistów, w skład którego wchodzą lekarze, pielęgniarki, dietetycy, instruktorzy fitness oraz diagności, którzy służą fachową poradą na każdym etapie współpracy.
Produkty i usługi
W naszej ofercie dostępne są:

Testy na nietolerancję pokarmową wraz z konsultacją
Porady dietetyczne
Badania genetyczne
Wizyty lekarskie
Zabiegi dożylne (witamina C, kwas alfa-liponowy)
Wlewy witaminowo-minerałowe
Ozonoterapia
Mikroskopowe Badanie Krwi
Diagnostyka Potencjału Antyoksydacyjnego i Poziomu Wolnych Rodników
Indywidualne programy oczyszczania i wzmacniania organizmu
Naturalna suplementacja
Trening personalny EMS
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
W
Patryk Wyka
2019-11-21 19:24:04
Najlepsze ceny badań w Warszawie. Miejsce które na pewno warto odwiedzić jeżeli chcemy zadbać o siebie.
P
S
Paweł Szczyt
2019-09-27 11:38:42
Bardzo fajne miejsce na mapie Warszawy. Ceny badań laboratoryjnych chyba najlepsze na rynku. Bardzo profesjonalna i miła obsługa.
K
S
Karolina Szymańska
2019-09-02 15:26:42
Bardzo się cieszę, że są jeszcze takie miejsca z tak miłą i profesjonalną obsługą. Tego samego dnia pobranie krwi i wyniki, które można odebrać on-line.
P
S
Paweł Szczeblewski
2019-08-23 11:21:21
Świetne miejsce z bardzo sympatyczną i profesjonalną obsługą. Bardzo dobre i atrakcyjne ceny badań laboratoryjnych w szczególności polecam pakiety badań.