PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia

Medycyna naturalna
ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa Wola, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia prowadzi działalność w branży Medycyna naturalna. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: gabinet@panaceum-waw.pl lub telefon: (22) 299 28 38
Firmę PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia znajdziesz pod adresem 00-815 Warszawa ul. Sienna 86,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych PANACEUM S.C. Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
W
Patryk Wyka
Najlepsze ceny badań w Warszawie. Miejsce które na pewno warto odwiedzić jeżeli chcemy zadbać o siebie.
P
S
Paweł Szczyt
Bardzo fajne miejsce na mapie Warszawy. Ceny badań laboratoryjnych chyba najlepsze na rynku. Bardzo profesjonalna i miła obsługa.
K
S
Karolina Szymańska
Bardzo się cieszę, że są jeszcze takie miejsca z tak miłą i profesjonalną obsługą. Tego samego dnia pobranie krwi i wyniki, które można odebrać on-line.
P
S
Paweł Szczeblewski
Świetne miejsce z bardzo sympatyczną i profesjonalną obsługą. Bardzo dobre i atrakcyjne ceny badań laboratoryjnych w szczególności polecam pakiety badań.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.